- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Новий сезон 2010/2011 в ЗУАХЛ стартує 2 жовтня

07 Вересня 2010 (00:26)
Новий сезон у Західно-Українській Хокейній Лізі стартує 2 жовтня. Наразі участь в чемпіонаті вже підтвердили 10 команд - це призери останнього чемпіонату ХК " Експрес" (Львів), СК "Олімпія" (Калуш), ХК "Луцьк", а також минулорічні учасники - ХК "Львів", СК "ВІМ-Беркут" (Львів), ХСК "Явір", ХК "Червоноград", СК "Еней" (Дрогобич), ХК "Ватра" (Івано-Франківськ) та ХК "Фаворит" (Рівне).

Запрошення на участь в ЗУАХЛ 2010/2011 отримали також команди з Хмельницького і Тернополя - "Ротор" та "Подоляни" відповідно. Але згідно регламенту матчі в Західно-Українській Хокейній Лізі мають проводитись на майданчиках стандартних розмірів, яких не мають ці команди. Через відсутність катка стандартних розмірів у Чернівцях, "Чернівецькі Пінгвіни" також не зіграють в Західній Лізі. Наразі в Чернівцях почалась реконструкція льодової арени під стандартні розміри і, можливо, в наступному сезоні "пінгвіни" таки зіграють в ЗУАХЛ.


 
 
 

Однак команди з Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей ймовірно складуть Дивізіон Б, кращі 8 команд якого разом із кращими 8 клубами Західно-Українськох Хокейніої Ліги (Дивізіон А) після  завершення регулярного чемпіонату зіграють у плей-оф. Така ідея зараз розробляється та узгоджується між представниками клубів різних областей Західної України. Зараз в Оргкомітеті ЗУАХЛ проходять останні підготовки до початку змагань. До 15 вересня команди-учасниці мають подати заявки на участь, після чого буде опублікувано календар змагань.

Щодо Чемпіонату України, то в цьому сезоні ані івано-франківська "Ватра", ані калуська "Олімпія" участі брати не будуть. На чемпіонат Вищої ліги заявились тільки 7 команд - "Сокіл" (Київ), "Поділ" (Київ) (в минулому "Беркут"), ХК "Харків", "Білий Барс" (Броварський район), "Донбас" (Донецьк), "СДЮСШОР-Ворони" (Суми) і "Компаньйон" (Київ). Стартує чемпіонат України у п'ятницю, 24 вересня, а завершиться в першій декаді квітня наступного року.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.