- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Данило Яковлєв: "Ультрас вже не той...хлопці пройшли війну"

02 Квітня 2018 (23:11)

Вчора у Маріуполі таки відбувся матч ФК "Маріуполь" - "Динамо" (Київ). Та гра була цікава не лише напруженою та безкомпромісною боротьбою на футбольному полі... Відомий український брогер, учасник АТО та Харківського майдану Данило Яковлєв розповів про події, які відбулися на стадіоні та біля нього. Відео варто перегляду... Як бачимо, часи змінюються, методи роботи - не дуже...

Данило Яковлев
#Ультрас vs #Порошенко!

Ви, мабуть, бачили, що вчора в Маріуполі грали ФК Динамо та ФК Маріуполь. Але найцікавіше ви могли пропустити. Вчора президент Порошенко теж приїхав у Маріуполь «подивитись» футбол. Матч навіть розпочався пізніше в зв’язку з запізненням гаранта.
Свою команду також приїхали підтримати ультрас Динамо. 
Маріупольські фанати підготувати президенту невеличкий подарунок: вони повісили на трибуні банер і почали заряджати: «Чемодан - Вокзал - Мальдіви»! 
Таким вчинком вони, мабуть, образили Порошенка. У кращих традиціях Януковича нова поліція спробувала забрати банер та заткнути вболівальників, але щось пішло не так. Порошенко забув, що ультрас ще з 2014 року не ворогують між собою, а навпаки підтримують один одного, тому на допомогу ультрасам Маріуполя прийшли ультрас Динамо. Почалися сутички з поліцією... 
Банер залишився у вболівальників, а поліція вимушена була відступити. 
Один за всіх! І всіх за одного!

Хочеться нагадати «нашому» гаранту, що право висловлювати свою думку гарантоване кожному з нас Конституцією України!

P.S Ультрас вже не той... хлопці пройшли війну, вони стали для багатьох символами незламної України. Тому новій поліції дуже важко «впоратися» з новими ультрас

 Відео можна переглянути тут - https://www.facebook.com/yakovlev.danylo/videos/599136330447638/

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.