- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Видовищні стрибки та акробатичні трюки на "Буковелі"

05 Березня 2019 (10:15)

Аби поборотися за титули кращих, до курорту завітали 2 десятки спортсменів з різних областей. Це учасники збірної команди України та кандидати у майстри спорту.

Серед й багаторічна чемпіонка з Києва Катерина Коцар. Зізнається: для неї слоупстайл — це стиль життя.

- Фішка слоупстайлу в тому, що це не спорт, це лайфстайл. Це просто стиль життя. Коли ти катаєш слоупстайл ти виражаєш себе. Тобто, можна катати слалом - там ти їздиш на швидкість, ти там працюєш впахуєш. А в слоупстайлі ти просто виражаєш себе. Тут оцінюється твоя оригінальність. Якщо ти стрибнеш якийсь нови трюк, який ти ще ніколи ніхто не стрибав, тобі за це дадуть багато балів, ти будеш найкращий. Тому я люблю слоупстайл за те, що він вільний.

Аби показати найкращий результат, учасникам необхідно було подолати спеціальну трасу. Зокрема, виконати акробатичні трюки на двох трамплінах та пройти фігури джип-секції. Зізнаються, цього року тут всі умову для змагань європейського і світового рівня.

- Дуже хороша траса. Перший трамплін великий, прям, як в Європі, чи іншому кутку світу. Дуже постаралися шейпери. За це їм можна сказати дякую, - розповів учасник змагань Орест Коваленко.

- Вони зробили досить красиву і сучасну на європейському рівні фігуру, з якою можна виконувати двойні стрибки і це досить круто і досить великий трамплін, що можна тренуватися на ньому, - оцінив рівень учасник змагань Микола Веприк.

За словами суддів, подібної траси в Україні немає. Тому чемпіонат України зі слоупстайлу проводять у "Буковелі" вже третій сезон поспіль. Це дозволяє учасникам достойно виступити та показати найкращі результати.

- Перший трамплін у нас - 15 метрів амплітуда прольоту. Другий трамплін довжиною 12 метрів. Це відповідає виконаню на першому трампліні подвійних трюків. На другому - складних одинарних трюків з додаванням градусів. І нова, більш складна джип-секція завезена. І атким чином ми отримали хороший парк для проведення мзагань високого рівня, - розповідає заслужений тренер України Галина Досова.

До речі, крім чемпіонату серед дорослих, в "Буковелі" також провели першість серед юніорів та юнаків. За підсумками змагань, буде сформована збірна команда, яка представлятиме Україну на світових та європейських першостях.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.