- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 19 січня?

19 Січня 2020 (07:17)

На Водохреща маємо насичену спортивну програму, про яку детальніше в нашій традиційній рубриці.

Баскетбол. Говерла-КФВ - Львівська Політехніка
В першому матчі вдалося здолати принципового суперника з рахунком 91:80. Калашніков і компанія проявили характер після невдалої першої чверті. Сьогодні варто очікувати ще більш безкомпромісніше протистояння. Нажаль, ці команди в ненайсильнішому дивізіоні зараз виступають. Але навіть у вищій лізі їхні протистояння маю свою окрасу принциповості. На даний момент Говерла посідає 5-те місце у підгрупі вищої ліги, львівяни замикають групу. Матч розпочнеться на майданчику манежу КФВ о 15:00.
15:00, Івано-Франківськ, манеж КФВ, Говерла-КФВ - Львівська Політехніка

Баскетбол. БК Франківськ-ПНУ - БК Чайка-ДЮСШ (Бердянськ)
Пантери здобули вчора свою першу перемогу в сезоні. На домашньому майданчику вдалося здолати бердянську Чайку. Переломною стали друга та третя чверті. Якщо і сьогодні франківчанки здолають опоненток, то зможуть впритул до них наблизитися в турнірній таблиці. Нагадаємо, що БК "Франківськ-ПНУ" свої домашні матчі проводить в манежі МФОЦ.
12:30, Івано-Франківськ, манеж МФОЦ, БК Франківськ-ПНУ - БК Чайка-ДЮСШ (Бердянськ)

Баскетбол. Калуш теж грає вдома.
Наш представник у першій українській лізі свій матч шостого туру проведе на майданчику місцевого ДЮСШ Сокіл. До Калуша приїде БК Ужгород-УжНУ. Вчора калушани здобули важку перемогу над суперником з різницею в чотири очки. Наразі команда посідає друге місце у своїй групі, відстаючи від лідера (БК Хмельницький) на два очки. Ужгородці посідають 5-те місце.
12:00, Калуш, ДЮСШ Сокіл, БК Калуш-ПНУ - БК Ужгород-УжНУ

Волейбол. Жінки. Перша ліга
  В Івано-Франківську та Вінниці будуть зіграні поєдинки ІІІ туру Першої ліги чемпіонату України серед жіночих команд. ПНУ-Івано-Франківськ прийматиме цей тур вдома. Зокрема сьогодні наша команда зустрінеться із  житомирським "Полісся-ліцей". А інша франківська команда КФВ-ДЮСШ №2 поїде до Вінниці. У неілю підопічні Юрія Кваснюка зустрінуться з дублерками суперлігової "Регіни".
м. Ів.-Франківськ, Муніципальний центр дозвілля (вул. Набережна ім. В. Стефаника, 42).
11:00 "Новатор-ХНУ" Хмельницький - СК "Балта" Одеська обл.
13:00 "Полісся-ліцей" Житомир - ВК "ПНУ-Івано-Франківськ"
м. Вінниця, СК ВДПУ
11:00 "Буковинка-2" Чернівці - "МХП-ОСДЮСШ" Вінниця
13:00 "КФВ-ДЮСШ №2" Івано-Франківськ - "Регіна-ОСДЮСШОР" Рівне

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.