- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 15 січня?

15 Січня 2020 (08:00)

У середу, 15 січня, оглядаємо найцікавіші події дня в традиційній рубриці.

Футзал. Ураган-2 КФВ - МФК Бердянськ
Дублери Урагану проведуть домашню гру чемпіонату України. Суперник із Бердянська є сусідом по турнірній таблиці та посідає в першій лізі останнє місце. Гра на майданчику КФВ розпочнеться о 12:30. Запланована пряма трансляція.
12:30, Івано-Франківськ, манеж КФВ, Ураган-2 КФВ - МФК Бердянськ, пряма трансляція

Біатлон. Кубок світу. Рупольдинг
У середу, 15 січня, в німецькому Рупольдингу стартує п'ятий етап Кубка світу сезону 2019/20.У перший день етапу на нас очікує жіночий спринт на 7,5 км. Склад жіночої збірної України: Юлія Джима, Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Валя Семеренко, Дар'я Блашко.
Тренерський штаб збірної України прийняв рішення, що в Рупольдінгу команда виступить без запасної. З огляду на програму етапу, все цілком логічно. Єдиною зміною, у порівнянні з Оберхофом, є відсутність Анастасії Меркушиної. На початку сезону, після досить слабкого виступу в Естерсунді, вона вже втрачала ненадовго своє місце в основі, але все одно мала змагальну практику. У Рупольдінгу повинна стартувати Дар'я Блашко, яка через невеликі проблеми зі здоров'ям не пробігла жодної гонці в Оберхофі, але була разом з командою Валерія Лєснікова. Від колишньої білоруски всі очікували більш високих результатів, тому в Рупольдингу їй необхідно постаратися забігти в очки в обох особистих гонках. Можливо, їй довірять і один з етапів жіночої естафети.
15:30, Рупольдинг, Кубок світу. Спринт, жінки, 7,5 км.

Футзал. Lviv Freedom Cup. Жінки
Сьогодні завершується міжнародний турнір серед жіночих збірних, який приймає Львів. Протягом трьох минулих днів проходив груповий етап, а вже сьогодні команди чітко будуть розставлені по підсумкових позиціях. Як і прогнозувалось, у фіналі зіграють Україна та Італія.
11:45, за 5 місце, Угорщина - Чехія
14:15, за 3 місце, Фінляндія - Словаччина
16:45, фінал, Україна - Італія

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.