- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 23 квітня?

23 Квітня 2019 (09:51)

Матч-відповідь дублерів "Урагану" в Сумах, тури у європейських чемпіонатах та кубок Німеччини - про це в нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

ФУТЗАЛ. Чемпіонат України. Перша ліга.
Головна сенсація Першої ліги сьогодні спробує продовжити свою серію та потрапити вже у фінал. Для цього підопічним Сергія Задорожного у повторній гри проти "FoodCentre-СумДУ"потрібно втримати домашню перевагу у чотири м'ячі.
17:00, FoodCentre-СумДУ - Ураган-2-КФВ

ФУТБОЛ. 
Чемпіонат України. Прем'єр-ліга.
Сьогодні в в рамках перенесоного туру буду зіграні матчі у групі вибування. "Олімпік" вже з новим наставником зіграє проти "Арсенал-Київ", "Карпати" на "Україні" протистоятимуть "Чорноморцю", а в грі лідерів "Десна" гратиме в гостях з "Ворсклою".
17:00, Олімпік - Арсенал-Київ
18:00, Карпати - Чорноморець
19:30, Ворскла - Десна

Чемпіонат Англії. Прем'єр-ліга.
В 31-му турі "Вотфорд" на домашньому "Вікарідж Роуд" зіграє з "Саутгемптоном", а "Тоттенгем" на новесенькому стадіоні спробує реабілітуватись за поразку в минулому турі від "Манчестер Сіті".
21:45, Вотфорд - Саутгемптон
21:45, Тоттенгем- Брайтон

Чемпіонат Іспанії. Прімера.
Аутсайдер "Уеска" в якої вже чотири нічиї поспіль спробує покращити свої шанси на порятунок в "домашці" з "Ейбаром", ще два претендента на виліт рубатимуться на "Хосе Сорільї", де "Вальядолід" прийме "Жирону", ну а беззаперечний лідер цього сезону "Барселона" завітає у Віторію-Гастейс.
20:30, Уеска - Ейбар
21:30, Вальядолід - Жирона
22:30, Алавес - Барселона

Кубок Німеччини.
В першому півфіналі за трофей кубка Німеччини друголіговий "Гамбург" битиметься з "Ляйпцігом". Протистояння за путівку у фінал обіцяє бути дуже гарячим, адже господарі йдуть в лідерах у своєму дивізіоні, а гості вже три місяці не програють в офіційних матчах.
21:45, Гамбург - РБ Ляйпціг

 

 
Коментарі
23. 4 .2019 (11:24) Vitalik
21:45, Гамбург - РБ Ляйпціг-сьогодні на одному дуже популярному радіо був спір щодо правильності написання одного дуже відомого бренда,можливо ви хочете поспорити щодо 21:45, Гамбург - РБ Ляйпціг))
23. 4 .2019 (21:49) 1212
по-німецьки читається саме Ляйпціг, спитайте любу людину,яка володіє німецькою

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.