- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Що цікавого сьогодні, 12 вересня?

12 Вересня 2018 (08:10)

Кубкові випробування для аматорських команд Прикарпаття, старт Першої ліги U-19 та відбіркового турнурі жіночого Євро з футзалу - про це і не тільки в  у нашій традиційній рубриці "Що цікавого сьогодні?".

Вболівайте за наших та плануйте свій день разом зі SPORT.IF.UA!

Футбол. Кубок України серед аматорів
Сьогодні пройдуть перші матчі 1/16 фіналу кубка України серед аматорських команд. На цій стадії змагань виступлять і три представники Прикарпаття - долинський "Нафтовик", галицькі "Карпати" та коломийське "Покуття". Першим з усіх наших представників свій матч розпочне "Покуття", що о 16:00 у гостях зіграє проти луцького "Вотрансу". О 17:00 "Карпати" вдома спробують здолати міцну "Юність" з Верхньої Білки. Паралельно з поєдинком у Галичі розпочнеться і двобій "Нафтовика" та потужної СКК "Демні", що пройде на долинському "Нафтовику".
16:00 Підгайці, Вотранс (Луцьк) - Покуття (Коломия)
17:00 Галич, стадіон Колос, Карпати (Галич) - Юність (Верхня Білка)
17:00 Долина, стадіон Нафтовик, Нафтовик (Долина) - СКК Демня

Футбол. Перша ліга U-19
Новий сезон розпочнеться у Першій лізі U-19. Франківська "Ніка" сьогодні на "Хет-Трик Арені" прийматиме хмельницьке "Поділля", а франківське "Прикарпаття" вирушить в гості до луцького "Адреналіну". Матч в Івано-Франківську розпочнеться о 12:30.
12:30 Івано-Франківськ, Хет-Трик Арена, Ніка U-19 (Івано-Франківськ) - Поділля U-19 (Хмельницький)
13:00 Адреналін U-19 (Луцьк) - Прикарпаття U-19 (Івано-Франківськ)

Футзал. Основний раунд відбору жіночого Євро-2019
Сьогодні збірна України розпочне боротьбу за вихід до Фіналу чотирьох жіночого Євро-2019 з футзалу. У рамках домашнього міні-турніру, який прийматиме Черкаси, підопічні Олега Шайтанова зустрінуться зі збірною Угорщиною. Матч розпочнеться о 19:30. Поєдинок в екстра-показі покаже XSport починаючи з 21:50.
19:30 Збірна України - Збірна Угорщина, пряма трансляція, трансляція в записі на XSport о 21:50

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.