- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Юні шахісти нашого краю змагалися на чемпіонаті України

15 Травня 2018 (15:05)

Зі 03 до 11 травня в м. Миколаєві відбувалися фінальні турніри Чемпіонатів України 2018 року зі Класичних Шахів серед юнаків і дівчат віком до 10 років.

В розкішній величній Актовій Залі Національного університету кораблебудування рекордна кількість - 126 юнаків і 50 дівчат - грали у Класичні Шахи за регульованою швейцарською системою 9 турів.
Контроль часу: 90 хвилин на перші 40 ходів, 30 хвилин до закінчення гри кожному шахістові + 30 секунд на кожен хід, починаючи з першого.

В Чемпіонаті України серед юнаків грали представники 23 областей і міста Києва, зокрема, 3 призери Чемпіонату Івано-Франківської області : Олександр Васинда (тренер Василь Палагіцький), Олександр Касапчук молодший (тренер Ігор Кобилянський) і Лук’ян Гушпіт (тренер Ігор Кобилянський).

Наші представники жваво стартували – після перших п'яти турів зберігали гарні шанси увійти до числа 10 провідних шахістів у віковій групі до 10 років.
На жаль, у вирішальній частині турніру (6 – 9 тури) жоден наш представник не набрав більше 2 очок. А тому такі результати:
30 – те місце Олександр Касапчук – 5½ очок;
39 – те місце – Лук’ян Гушпіт – 5 очок;
48 – ме місце Олександр Васинда – 5 очок.

ФОТО

Величезна подяка Організаторам турніру: Розкішна велична Зала для гри, якісна робота суддівської колегії, створення чудової творчої атмосфери на турнірі, щоденні якісні професійні світлини та ще багато приємних дрібниць!

 Ігор Кобилянський, Шахова Івано-Франківщина

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.