- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" повів у фінальній серії Favbet Екстра-ліги

08 Травня 2021 (20:42)

 "Дракони" розпочинають фінальну серію з перемоги + ВІДЕО

Перший матч фінальної серії на правах господарів краще розпочали "мельники". Даніель Роза з вигідних позицій двічі пробив повз, а Корсун програв ближню дуель голкіперу "драконів" Колтку. Відповідь гостей була не менш гострою - спочатку Бакінський врятував після потужного удару Лебедя, а за кілька миттєвостей сольний прохід Абакшина завершився пострілом повз нижній кут воріт. Далі знов в центрі уваги опинився Абакшин, який після виходу віч-на-віч з Бакінським майстерно обіграв останнього і відпасував на вільного Микитюка. Капітан "драконів", пробиваючи вже у порожні ворота, влучив у Корсуна. Втім, гол не змусив себе довго чекати. Лебідь обікрав на правому фланзі Моспана і, не зближуючись з голкіпером, потужно пробив під поперечку. Диво-гол, який шокував трибуни спорткомплексу ХФСК - 0:1.

Далі - більше. Микитюк прийняв на "стовпа" після введення від Колтка, обіграв Бакінського і відкотив на вільного Масевича. Мар'ян в дотик пробив прицільно та несильно, тож Даніель Роза у підкаті зумів підстрахувати свого голкіпера. Далі глядачі стали свідками футзалу на зустрічних курсах, де на перші ролі вийшли голкіпери обох команд. Тож сирена на перерву зафіксувала мінімальну перевагу підопічних Максима Павленка - 0:1.

Другий тайм розпочався зі взяття воріт. Це Фаренюк та Микитюк на двох організували гол. Перший відібрав "круглого" в центрі, на швидкості промчав майже весь майданчик і віддав на ліву бровку, де вже чатував капітан "драконів" - 0:2. Далі суперники обмінялись гострими випадами. Колток двічі поспіль врятував після ударів Корсуна та Роніньо, Абакшин у ближньому бою не зміг переграти Бакінського, а постріли Лебедя та Микитюка пройшли повз ворота.

За шість хвилин до завершення матчу Даніель Роза вийшов у воротарській футболці. Під час розіграшів п'ятого Колток раз за разом рятував від, здавалось би, неминучих голів, а коли голкіпер вже був відіграний, на допомогу приходили партнери по команді та каркас воріт. Втім, реалізувати штучну більшість "мельникам" не вдалось, тоді як Абакшин ударом зі своєї частини майданичка підбив остаточні 0:3 на користь "драконів" у першому матчі фінальної серії.

Вже завтра, 9-го травня, суперники проведуть другий матч серії на майданчику спорткомплексу ХФСК у Херсоні. Початок матчу о 14:00.

"Продексім" Херсон - "Ураган" Івано-Франківськ - 0:3 (0:1)
Голи:
Лебідь (9), Микитюк (22), Абакшин (36).
"Продексім": Бакинський (в) - Клаудіньо, Роніньо, Даніель Роза, Корсун - Скорий, Бессалов, Волянюк, Д. Сорокін - С. Моспан, Зварич, Білоцерківець, Маєвський - Заєць (в). Головний тренер: Андре Броканелло.
"Ураган": Колток (в) - Масевич, Кордоба, Фаренюк, Микитюк (к) - Лебідь, Шеремета, Абакшин, Радевич - Коробка, Онуфрак, Дичук - Кардаш (в), Левандівський (в). Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: Роніньо (31) - Кордоба (20), Масевич (28).
Рахунок у серії: 0:1

Відеоогляд матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.