- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ураган прийме в кубку житомирський ІнБев (+онлайн трансляція)

17 Січня 2020 (15:09)

До Івано-Франківська на першу гру 1/8 фіналу Кубка України завтра приїде житомирський ІнБев.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ІнБев» (Житомир) 
12:00. м. Івано-Франківськ, СК КФВ
Арбітри: В. Гарасимків (Ковель), О. Плахов (Чернівці), Я. Вовчок (Івано-Франківськ) 
Хронометрист: Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ) 
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ)

Ця стадія турніру складається з двох матчів. Варто відзначити, що одразу чотири пари будуть складатися виключно з представників Екстра-ліги FavBet.

Вболівальники Драконів повинні пам’ятати, що з житомирською командою ми вже зустрічалися у цьому сезоні, програвши вдома 1:5. Безумовно, той матч, мабуть, був одним з найгірших (в контексті  результату), коли команда створила величезну кількість моментів біля воріт суперника, але пропускала на контратаках. Тоді єдиний гол у складі нашої команди забив Микитюк, а найпомітнішим гравцем суперника був Станіслав Моспан, який в зимове міжсезоння підписав контракт з Продексімом, тож проти Драконів не зіграє.

Якщо аналізувати гру житомирської команди до Нового року, то її без перебільшення можна назвати головною сенсацією першого кола.

Підопічні Михайла Соколовського, який з цього сезону тренує команду замість Валерія Директоренко, обіграли на виїзді Енергію (1:5), Сокіл (4:5) зіграли внічию з Кардиналом (2:2) та Food Centre-СумДу (6:6). Тим не менш, були у команди і знакові провали. Поразки вдома від Кардиналу (1:5) та ХІТА в гостях (1:5), а також домашнє фіаско від Продексіму – 0:7. Відбулася ця гра, до речі, одразу після перемоги над Ураганом.

Задають тон гри в цьому колективі наступні виконавці:
Роман Бакум, як капітан і один з найдосвідченіших гравців команди.
Віталій Дзюба, як один з головних моторів команди у грі біля чужих воріт.
Андрій Мельник, як голкіпер, який за рахунок свого колосального досвіду і майстерності, може самотужки вигравати матчі. До речі, у грі проти Урагану він дійсно здійснив колосальну кількість сейвів.

Зазначимо, що команди вже зустрічалися і на етапі 1/8 Кубку України. В сезоні 2015/16рр в Житомирі Ураган обіграв тоді ще ЛТК-ІнБев-НПУ з рахунком 2:3.

Нагадаємо, що у попередньому матчів Драконів (проти Соколу) Коваль і Радевич участі не приймали, а Максим Мануйленко, хоча і був у заявці, на паркет так і не вийшов.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.