- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) - «Авангард» (Краматорськ) - 0:2. Огляд матчу (+ВІДЕО)

18 Березня 2019 (15:05)

Івано-франківська "Віза-Вторма" перший етап чемпіонату завершила прикрою поразкою. У центральному матчі 16-го туру Першої ліги "мануфактурники" на домашньому паркеті поступилися краматорському "Авангарду" - 0:2. Цей результат максимально загострив боротьбу за перемогу в "регулярці", де все остаточно вирішиться після завершальних поєдинків.

Чемпіонат України. Перша ліга. 16 тур
17 березня. 15:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс КФВ. 250 глядачів.
«Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) - «Авангард» (Краматорськ) - 0:2 (0:0)
Голи: Сімка (30, автогол), Цапов (40).
Попередження: Виставной (23), Рибак (28), Юнаков (36).
На 36-й хвилині Кушецький (Віза-Вторма) не реалізував 10-метровий (воротар).
На 38-й хвилині Кушецький (Віза-Вторма) не реалізував 10-метровий (штанга).
Арбітри: О.Плахов (Чернівці), В.Болізюк (Львів), П.Липецький (Івано-Франківськ).
Хронометрист: Т.Дем'янчук (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: В.Фурман (Чернівці).

Склади команд

Віза-Вторма: Макогон - Кефа, Швед, Зеленкевич, Кіндратів - Подолюк-к, Паньків, Данів, Кушецький - Сімка, Баланик, Москалик. Авангард: Удовиченко - Цапов, Сорін, Рибак, Іванов - Виставной, Доманський, Юнаков-к, Байцур - Кабак, Нагорний, Єфименко.

Велика відповідальність у "матчі за 6 очок" далася взнаки: ніхто з суперників особливо не ризикував, максимально обережно зігравши у захисті. У першому таймі гра пройшла в центральній частині, і небезпечних моментів виникало мало. На початку матчу один хороший епізод створили господарі, і лише на 18-й хвилині краматорці належно відповіли: удар Доманського прийняла на себе стійка воріт, а після флангового проходу Іванова вдало зіграв голкіпер "Візи".

Після перерви активнішими були "мануфактурники": Швед у "стінку" обігрався з Сімкою, але поцілив у штангу. Кілька нагод створила і друга "четвірка" господарів. Зокрема, після удару Даніва і добивання Подолюка "Авангард" виручив воротар. На екваторі тайму гості "заробили" п'ятий фол, після чого рахунок було відкрито: після прострілу з кутового м'яч влучив у спину Сімки і по-зрадницьки залетів у сітку воріт івано-франківців - 0:1.

Надалі підопічні Олександра Хурсова діяли "другим номером", віддавши ініціативу супернику. Класний момент створив Данів на 34-й хвилині, але пробив поруч зі стійкою. Згодом Сімка завдав удару з розвороту - мимо. Наприкінці поєдинку команда з Краматорська перевершила ліміт фолів, однак Ігор Кушецький так і не зумів реалізувати два 10-метрові: перший дабл-пенальті потягнув Удовиченко, а другий удар прийшовся у стійку воріт.

За дві хвилини до фінальної сирени "Віза-Вторма" вдалась до гри з п'ятим польовим. Господарі довго розігрували м'яча, але до останнього удару справа не доходила. На 40-й хвилині Цапов скористався помилкою Кефи і зі своєї половни поцілив у порожні ворота - 0:2.

ФК "Віза-Вторма"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.