- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Ураган" переможно розпочинає Кубок Ліги

22 Вересня 2018 (18:35)

У першому поєдинку новоствореного Кубка Ліги франківський "Ураган" зумів перемогти.

ІнБев/НПУ (Житомир/Київ) - Ураган (Івано-Франківськ) - 2:3
22 вересня, Запоріжжя, СК ЗАБ.
ІнБев-НПУ: Біров (Євтушок, 21) - Смоловик, Мельник, Войток, Литвиновський - Горло, М. Чеберяк, Яблонько, Фещенко - Кутовий.
Ураган: Кардаш - Федюк, Кордоба, Фаренюк, Когут - Лебідь, Абакшин, Сторожук, Лисенко - Коробка.
Голи: Смоловик, 40, пен - Лебідь, 4, Абакшин, 9, Микита Сторожук 23.

У стартовій четвірці "ІнБев-НПУ", якщо порівнювати з матчем проти "Сокола", з’явились нові обличчя. Це стосується, перш за все, Юрія Мельника, який ще нещодавно грав за німецький "Хоенштайн-Ернстталь" у Лізі чемпіонів. Втім, таке підсилення поки свої плоди принесе, можливо, за деякий час. А поки "пивовари" намагались адаптуватись до паркету Палацу спорту "Запоріжалюмінбуд", а заодно і пробували вийти з лещат "Урагану", який буквально зі старту почав грати першим номером. Однак, як не намагались підопічні Валерія Директоренка впоратися зі стартовим спуртом "драконів", а на 4-й хвилині Лебідь відкрив рахунок у зустрічі.

На цьому проблеми об’єднаної команди тільки почались, адже "Ураган" продовжував грати у свою гру, створюючи проблеми біля воріт Бірова. В одному з епізодів і сам голкіпер "ІнБева" помилився, але "ураганівці" пробачили його за помилку. Втім, це не вберегло його від другого пропущеного голу, який забив Абакшин незадовго до екватору першого тайму. Такий розвиток подій мав усі підстави вважати, що якщо так піде і надалі, то повторення провального першого тайму гри з "Соколом" "ІнБеву" не уникнути. Однак, трохи згодом "ІнБев" таки почав приходити до тями та створювати щось біля воріт Кардаша, але до голу це не призводило. Натомість, "Ураган" продовжив тиснути на ворота Бірова, який, до речі, вперше зіграв проти свого колишнього клубу. І незадовго до перерви "драконам" вдалося зробити рахунок 3:0 на свою користь. Відзначився Сторожук. Що цікаво - усі три голи "Урагану" забила друга четвірка, хоча передбачалось, що більше результативних дій до свого активу запише перша "ланка" "драконів".

Другий тайм розпочався з того, що "ІнБев", якому вже нічого було втрачати, зміг відквитати один м’яч. Точніше, це допомогли зробити "ураганівці", а точніше - Лебідь, який записав до свого пасиву автогол після удару Мельника. Цей швидкий гол теоретично мав би стимулювати "пивоварів" піти далі атакувати та намагатись ще скоротити рахунок. Однак, сталося трохи по-іншому. "Ураган" миттєво перебудувався та став грати більш дисципліновано в обороні. І цей хід підопічних Максима Павленка трохи знизив рівень теоретичної небезпеки біля воріт Кардаша. Разом з тим, "ураганівці" почали потроху шукати можливість перевірити готовність до гри Євтушка, який захищав ворота "ІнБева" у другому таймі. Кілька разів Євтушок дійсно вступив у гру.

Ближче до середини другого тайму темп на деякий час знизився, і це, відповідно, було на руку "Урагану", який грав за рахунком. Хоча подекуди підопічні Максима Павленка все-таки могли збільшити свою перевагу. Але було видно, що "дракони" вже трохи розслабились. Цим бі скористатись "пивоварам", але вони тільки незадовго до кінця поєдинку трохи розбігались та почали тиснути на ворота Кардаша, щоб спробувати бодай би відігратись. Зрештою, на останній хвилині гри підопічні Валерія Директоренка заробили пенальті, який реалізував Смоловик. Але на більше "ІнБев-НПУ" не вистачило.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, "5х5"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.