- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Нафтохімік» припинив існування

12 Вересня 2013 (23:45)
Прикарпаття втратило ще один футбольний клуб. Жіночий «Нафтохімік», який називали останнім професійним футбольним клубом Івано-Франківщини, припинив своє існування. Фінансові проблеми колективу виявилися нездоланними. У вівторок його керівництво сповістило Федерацію футболу України про те, що команда припиняє виступи в національному чемпіонаті. На цьому, очевидно, й завершилася історія одного з найуспішніших спортивних проектів краю.  

ЖФК «Нафтохімік» усього кілька місяців не дотяг до свого 10-літнього ювілею. Формування команди розпочалося восени 2003-го, а вже навесні наступного клуб (тоді він входив у структуру івано-франківського «Спартака») дебютував в чемпіонаті України. Лише у першому своєму сезоні калушанки залишилися без нагород. Рік за роком «Нафтохімік» зібрав увесь комплект медалей турніру, а торік виграв ще й Кубок України. В 2008 році він став другим клубом Івано-Франківщини, який дебютував у єврокубках (після хокейної «Роксолани»). У Калуші та Івано-Франківську відбулися шість матчів жіночого Кубка УЄФА (Ліги чемпіонок).
Попри очевидні успіхи, ставлення наших краян до жіночого футболу залишалося неоднозначним. Однак саме Івано-Франківщина нині є одним з лідерів у підготовці резерву. Копаний м’яч полонив сотні дівчат практично у всіх районах області. Лідерами серед них є обласний центр, Галицький, Надвірнянський, Городенківський райони… Разом з «Нафтохіміком» у юних футболісток згасла надія на вдосконалення своєї спортивної майстерності.
На нещодавній прес-конференції, присвяченій проблемам клубу, його виконавчий директор Михайло Овчар зауважив, що на відміну від попередніх сезонів, нині склад команди укомплектований майже винятково власними гравцями. Далися взнаки роки кропіткої роботи тренерів місцевих спортшкіл. Що робитимуть їх вихованки далі, невідомо. Майже всі вітчизняні клуби нині заледве зводять кінці з кінцями…
Свій останній матч «Нафтохімік» провів минулої п’ятниці, перегравши у рідних стінах маріупольську «Іллічівку». До фінішу чемпіонату команда не дійшла усього три тури.
Чемпіонат України. 11 тур. 6 вересня. «Атекс» Київ - «Житлобуд-2» Харків - 2:5. «Родина» Костопіль - «Донеччанка» Донецьк - 2:6. «Нафтохімік» Калуш - «Іллічівка» Маріуполь - 2:0. «Житлобуд-1» Харків - «Легенда» Чернігів - 4:0.
Становище команд
І В Н П М О
"Житлобуд-1" 10 10 0 0 49-4 30
"Донеччанка" 11 8 0 3 41-13 24
"Легенда" 11 7 1 3 28-14 22
"Нафтохімік" 10 7 1 2 21-10 22
"Житлобуд-2" 11 4 1 6 18-30 13
"Родина" 11 3 0 8 14-47 9
"Іллічівка" 11 2 1 8 13-24 7
"Атекс" 11 0 0 11 6-49 0
Джерело
 
Коментарі
13. 9 .2013 (00:21) Гість
R.I.P. Тепер обласні функціонери, міліонери, політики і всі інші П....РИ можуть зітхнути спокійно. Не вмре більше жоден професійний футбольний клуб на Прикарпатті. Нема більше кому вмирати....
13. 9 .2013 (08:21) Андрій
Коротко,сильно і страшно... Підтримую...
13. 9 .2013 (22:01) гол
Ось так у нас на прикарпатті відроджують футбол
14. 9 .2013 (22:51) Гість
поки Вишиванюк губернатор, в області небуде футболу, бо це такий баламут як Азаров і Янукович, все робить тільки на словах
15. 9 .2013 (08:55) Гість
А за що ж йому було дочці хатинку у Америці купити, ви проце не подумали???

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.