- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Михайло Вишиванюк про ПФК "Прикарпаття"

25 Липня 2011 (19:28)
Розмови про появу потужного інвестора в Івано-Франківську, який готовий вкласти серйозні кошти в місцевий футбольний клуб, поступово набридли всім вболівальникам. Процес очікування надто сильно затягнувся. А команда лише в останній момент одержала атестат для участі в друголіговому чемпіонаті України, заявковий лист "Прикарпаття" формувався за декілька годин до стартового поєдинку, в якому франківці, до речі, програли. Ось такий традиційно складний початок нового сезону в клубу. Свій коментар ситуації навколо "Прикарпаття" погодився дати голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк.
- Михайле Васильовичу, як ви можете прокоментувати ту "суєту", яка останні півроку відбувається довкола ФК "Прикарпаття" - попри заяви, що буде в команди потужний спонсор, команда вилетіла в другу лігу, потім клуб позбавляли статусу професійного, і в останній тільки момент допустили до участі в чемпіонаті?
- Я думаю, що там проблема не в інвесторі. Ми ледве знайшли інвестора який погодився на те, щоб вкласти такі великі кошти. Але там затягнувся процесс оформлення стосунків Івано-Франківської міської ради з інвестором. Дуже довго вирішували питання внеску стадіону в статутний фонд спільного товариства, оцінки внесків. Це затягнуло переговорний процесс, і, відповідно потенційний інвестор і власник футбольної команди не міг приступити до конкретних кроків, зокрема фінансування.
Тут повинна бути чітка співпраця. Власник ФК каже – я вкладаю 160 мільйонів в добудову стадіону, витрачаю величезні кошти на утримання команди, то вибачайте – "замовляє музику" той, хто платить гроші, а не той хто має сцену…
Я думаю, що коли новий власник футбольного клубу реально вступить в свої права, то за деякий час ситуація в клубі покращиться.
Джерело
 
Коментарі
25. 7 .2011 (19:34) 158
Бог би з тебе гшоворив!

25. 7 .2011 (19:58) Гість
А в якому році новий власник вступить в свої права?

25. 7 .2011 (20:18) Demian
Таке враження, що "всі раді тому, що сплавили нікому не потрібний актив. Таке як продали криву дівку заміж, а то шо з неї могла вийти файна газдиня, лиш треба було трохи зверху й знизу підріхтувати - ніхто й не думає". Цікаво який відкат шевченко дав Анчоусу і Вишні, щоб вони дурака включали?
25. 7 .2011 (20:38) Гість
Скоріш вони Шевченку відкат дали натурою, щоб позбавитися тої дівки. Але дівка ніяк не переїде до господарки свого чоловіка і продовжуе "радувати" всіх своєю кривизною

25. 7 .2011 (21:03) Редактор
Ну шановні у Вас і літературні звороти! Потішили :-)

25. 7 .2011 (22:34) Чорт
Я так поняв, проблема не в дівці, а в тещі на ім,я Толік :-)
26. 7 .2011 (09:34) Гість
Він свекор..., але хтось казав, що вже віце?

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.