- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Чемпіонат області: стартуємо 3 квітня

26 Березня 2011 (16:06)

За тиждень на Прикарпатті стартує аматорський чемпіонат. Вже відомо, що за титул кращої аматорської команди області змагатиметься 16 колективів із 10 районів нашої області. Ще три клуби представляють Івано-Франківськ. В турнірі змагатимуться чотири новачки - "Кроно-Карпати" (Брошнів), "Прут" (Делятин), ФК "Гвіздець" та "ГалВапно" (Галич).

З учасників сезону 2010 на старт нового чемпіонату вийдуть 12 команд. "Кроно-Карпати", як переможець другої ліги, скористався своїм правом на підвищення в класі. Натомість, ФК "Сваричів", що зайняв другу сходинку в минулорічній першості, продовжить грати в другому по силі обласному дивізіоні. В першій лізі залишився надвірнянський "Бескид", "ГалВапно" зайняло місце дублерів бурштинського "Енергетика", а делятинський "Прут" - яремчанських "Карпат". Після річної перерви до обласних змагань повертається команда із Гвіздця, що на Коломийщині. Щоправда, цього разу колектив носитиме назву ФК "Гвіздець" (замість звичної ФК "Дельта"). Не знайшли можливості позмагатися в першій лізі лисецький "Юніор" та яремчанські "Карпати". Останні в минулому чемпіонаті фінішували третіми.

Календар першого туру можете переглянути в блоці "Скоро" нашого сайту, обравши в календарі дату матчів - 3 квітня. Хоча, ближче до старту ми детальніше розглянемо кожне із протистоянь туру.

Щодо першості області (друга ліга), то перелік учасників ще формується. За попередньою інформацією, змагатимуться команди ФК "Сваричів", "Гуцульшина" (Косів), "Карпати" (Кути), "Карпати" (Болехів), ФК "Калуш", "Дністер" (Побережжя), "Хутровик" (Тисмениця), ФК "Рогатин", "Колос" (П'ядики), ФК "В.Вербіж", ФК "Обертин", ФК "Отинія". Скоріше всього не вийдуть на старт клуби із Рожнева, Верховини, Заболотова та "ДЮСШ-3". Турнір в цьому дивізіоні стартує  10 або 17 квітня. Про другу лігу ми ще поговоримо детальніше трохи пізніше.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.