- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Енергетик" розгромно програв у Одесі (оновлено)

19 Березня 2011 (22:27)

Невдало розпочав свій весняний сезон "Енергетик" під керівництвом нового наставника. Бурштинці тільки півгодини змогли на рівних грати проти одеського "Чорноморця", а після цього до фінального свистка отримали чотири "пробоїни" - по два голи у кожному з таймів.
"Чорноморець" 4:0 "Енергетик"
19 березня, 19:00
Одеса, стадіон "Спартак", 4200 глядачів
Арбітр: Кутаков Андрій (Бровари)
Чорноморець: Паст, Ковальчук, Бабич, Балашов (Бобко 80), Сілантьєв (Діденко 70), Сетті, Цигирлаш (Де Матос 85), Соколенко (Сагайдак 82), Соляник, Політило (Тащі 74), Зубейко.
Енергетик: Хомин, Данищук, Мостовий, Яневич, Лазорик, Януш, Дячок (Єнілєєв 46), Гордієнко (Червінський 90), Чернов (Маковійчук 87), Ципердюк, Срібний (Гаврилюк 53).
Попередження: Сетті 78, Де Матос 88 - Лазорик 22, Срібний 44, Маковійчук 90+4.
Голи: Цигирлаш 20, Филантьев 35, Балашов 61, Бабич 73.

Перший офіційний матч Сергія Пташника в якості наставника бурштинського "Енергетика" завершився впевненою перемогою... суперника. Одеському "Чорноморецю" знадобилося 20 хвилин для того, щоб знайти слабкі місця в оборонних редутах гостей.
В основному складі "Енергетика" таки з'явився знаковий для команди форвард Дмитро Гордієнко, який черговий раз повернувся до Бурштина. Також знайшлося місце на полі і для молодого (1992 року народження) Назара Дячка.
Одесити, на правах господарів, намагалися з перших хвилин взяти хід поєдинку під свій контроль. Їм вдавалося котролювати м'яч та час від часу створювати небезпеку біля воріт Миколи Хомина. "Енергетик" намагався відповідати активними діями в атаці. Небезпечно пробивали Срібний та Януш. Та вже на 20-ій хвилині одесити повели в рахунку. Відзначився Ігор Цигирлаш, який взимку перейшов до "Чорноморця".
Після забитого голу "моряки" мали ще декілька можливостей для того, щоб забити вдруге. Політило небезпечно пробивав з дальньої відстані, Хомин виручив "Енергетик" після небезпечного удару низом у виконанні аргентинця Сетті. А вже на 35-ій хвилині "Чорноморець" збільшив свою перевагу в рахунку. Силантьєв вийшов на побачення з Хомином. Самовіддана гра голкіпера бурштинців, який кинувся в ноги півзахиснику "моряків", здавалося врятувала команду. Але м'яч відскочив до Балашова, який знову повернув його Силантьєву. Цього разу Ігор відправив круглого в сітку воріт. 2:0 вже в першому таймі.

На початку другого тайму Сергій Пташник провів дві заміни, намагаючись переломити хід поєдинку. Бурштинцям вдалося створити декілька напівмоментів. Але не більше того. А от одесити на 61 хвилині ще більше збільшили свою перевагу в рахунку. Політило пройшов по лівому флангу, прострілив на Балашова, який точним ударом низом зробив рахунок 3:0.
Після цього "Чорноморець" більше уваги став приділяти захисту власних воріт, віддавши перевагу супернику. "Енергетик" намагався створити щось путнє біля чужих воріт. І моменти для взяття воріт "Чорноморця" вдавалося створювати. Найнебезпечніший з них був в Дмитра Гордієнка, який десь з метрів 12 пробивав в ближній кут. Не влучив. А от Бабич після подачі Політила вдарив головою влучно. Чим збільшив перевагу одеситів в рахунку до чотирьох м'ячів.

Отже, Сергій Пташник розпочав із розгромної поразки в Одесі. "Чорноморець" переміг, як кажуть, по ділу. "Моряки" були сильніші, що й довели на футбольному полі.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.