- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Футбольна Академія Прикарпаття запрошує на навчання!

25 Липня 2020 (15:30)

Футбольна Академія Прикарпаття спільно з НФК "Ураган" оголошує відбір дітей 2004, 2005, 2006 та 2007 р. н.! Стань частиною Академії і зроби крок до великого футбольного майбутнього!

Футбольна Академія Прикарпаття – це новітній підхід у підготовці підростаючого покоління за зразком найкращих європейських клубів. Академія забезпечує якісний тренувально-вихований процес під наставництвом досвідчених тренерів, які в постійному контакті з тренерським штабом МФК "Прикарпаття", тож найкращі вихованці Академії отримають шанс проявити себе в Команді рідного краю!

Під час навчання Академія забезпечує своїх вихованців проживанням та харчуванням для тих, хто з-за меж Івано-Франківська. Ще одним аспектом роботи Академії є забезпечення повноцінного освітнього процесу, адже завдяки співпраці з ІФНТУНГ юні футболісти матимуть можливість здобути середню та вищу освіту! Щодо змагального процесу, то вихованці Академії цьогоріч братимуть участь у Вищій лізі ДЮФЛУ.

Відбір до Академії відбуватиметься на конкурсній основі і пройде 8-го серпня о 10:00 на стадіоні "Хет-Трик Арена" (позаду МЦС "Рух").

ВАЖЛИВО
Кожен, хто бажає взяти участь у відборі, повинен мати відповідне екіпірування - футбольну форму та футбольне взуття (сороконіжки або копочки на литій підошві). Оскільки відбір проходитиме на штучному покритті, ВЗУТТЯ НА МЕТАЛЕВИХ ШИПАХ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАБОРОНЕНО. Також потрібно з собою мати довідку від сімейного лікаря про допуск до занять фізичною культурою та спортом.

Телефон для довідок:
Салій Володимир Богданович
– (097) 671 62 84
Шпирка Богдан Петрович – (050) 813 51 88
Ольшанецький Олег Васильович – (095) 122 74 64

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.