- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Спортивний директор ПФЛ: перший весняний тур всі почнуть в один день. З одним «але»

25 Лютого 2020 (00:22)

Євгеній Мороз розповів про норму Регламенту, започатковану лише цього сезону.

- Не за горами вже початок весняної частини змагань у Першій та Другій лізі, що ми з нетерпінням чекаємо, - сказав Мороз пресслужбі ПФЛ.

-  Нинішні змагання ПФЛ за інтригою є одними з найцікавіших за всю історію їх існування. І це не лише наша думка, а й самих учасників змагань, фахівців та вболівальників. У Першій лізі за перших три прохідних місця боряться щонайменше сім-вісім команд, у Другій лізі підвищитися в класі у кожній із груп мають бажання по декілька команд. Тому футбольна весна Ліги очікується досить спекотною.

Приємно, що учасники змагань та Адміністрація Ліги виявилися далекоглядними,  запровадивши з нового сезону норму, згідно з якою перший тур весняної частини змагань має проводитися у день, визначений календарем. Тобто в регламенті прописано, що усі матчі 20 туру весняної частини змагань в Першій лізі та 23 тур у Другій лізі в групах А та Б мають проводитися виключно в базовий день.

Цей пункт Регламенту запропонували головні тренери команд Першої та Другої ліг на одному із заходів, ініційованих ПФЛ. Однак ця норма не є настільки жорсткою, як може здатися. Вона також передбачає, що команда-господар поля може змінити дату проведення матчу на день раніше чи пізніше, але виключно за письмової згоди команди гостей.

Для чого ця норма потрібна? Головному тренеру команди важливо правильно планувати мікроцикл підготовки (змагальний та відновлювальний), щоб команда підійшла в оптимальній фізичній, психологічній та функціональній формі перед початком офіційних матчів чемпіонату. Тому вкрай важливо, щоб саме перший весняний тур змагань розпочинався із заздалегідь відомою для обох команд датою матчу. Але в подальших турах до фінішу змагань команда-господар поля за 12 днів до початку матчу зможе самостійно визначатися з датою проведення гри відносно базового дня туру, запланованого календарем.

Нагадаємо, що у середині лютого ухвалено рішення щодо зміщення матчів 1/4 фіналу Кубка України з четвертого березня на 11 березня 2020 року. Це зроблено з метою забезпечення оптимальних умов для підготовки Національної збірної команди України до фінальної частини Чемпіонату Європи 2020 року. До цієї стадії змагань пробилося одразу три команди ПФЛ: «Минай», «Інгулець» та друголіговий ФК «Альянс».

ПФЛ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.