- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ветерани Снятинщини перемогли у турнірі до 5-ої річниці боїв під Дебальцевим

17 Лютого 2020 (16:00)

15 лютого в місті Снятин, що в Івано-Франківській області, відбувся футбольний турнір за участю чотирьох команд, присвячений п’ятій річниці боїв під Дебальцевим. Участь в ньому взяли Національна збірна України серед ветеранів, ФК «Прикарпаття», ветерани Снятинщини та ФК «Снятин-АТО».

На Франківщині шанують пам’ять  військових та добровольців, які в останні шість років захищали Україну на її східних кордонах. У Снятині учасник АТО Василь Жовтяк заснував району спілку ветеранів, яка активно діє та регулярно проводить різні заходи. За сприяння однодумців, учасників АТО та щирих шанувальників футболу Андрія Стандіо та Віктора Лудчака, було вирішено вшанувати пам’ять полеглих в одному з найгарячіших періодів війни на сході, під Дебальцевим. Сам турнір відбувся в спорткомплексі «Колос», зібравши окрім численних уболівальників учасників АТО з усієї області.

До Снятина легенди збірної України вирушили наступним складом: Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Святослав Сирота, Сергій Шищенко, Андрій Хомин, В’ячеслав Свідерський, Віталій Самойлов, Богдан Шершун, Геннадій Медведєв, Андрій Оксимець та Олександр Венглинський.


 

«Зазвичай ми граємо на великому полі, але в зимову паузу залюбки відгукуємося на запрошення організаторів міні-футбольних турнірів, – відзначив гравець збірної ветеранів, тренер юнацької збірної України Сергій Нагорняк. – Тим паче, нас запросили військові, учасники АТО, відмовляти яким не маємо права. Про це завжди наголошує Олег Собуцький, який дуже багато підтримує  українську армію. Збірна ветеранів частий гість в Івано-Франківській області, два роки тому в сусідній Долині брали участь в схожому турнірі, також проводили ігри в Івано-Франківську, Болехові, Коломиї та інших містах. Відчуваємо, як тут люблять футбол, як чекають на наші візити».

В півфіналі Збірна України перемогла «Снятин-АТО» 8:3. У синьо-жовтих забитими м’ячами відзначились Андрій Хомин (тричі), Едуард Цихмейструк (тричі), Сергій Шищенко та В’ячеслав Свідерський. В іншому півфіналі ветерани Снятинщини перемогли Прикарпаття 6:1. В грі за 3-тє місце «Снятин-АТО» переміг «Прикарпаття» 4:2.


 

Окрасою змагання став фінальний матч! Ветерани Снятинщини, за яких зіграли відомі гравці з Івано-Франківської та Чернівецької областей, перемогли збірну України 4:2 (відзначились Руслан Гунчак (двічі), Ігор Мигалатюк, Денис Федорів – Едуард Цихмейструк, Сергій Шищенко). Результат дещо несподіваний, але варто віддати належне місцевій команді, яка подарувала справжнє свято вболівальникам.

Футбол цього дня став справжньою об’єднавчою силою, по завершенні турніру нагородами були відзначені організатори та команди, а приз найкращого гравця змагання отримав капітан збірної України Едуард Цихмейструк.

«Снятин є невеличким містечком, для якого візит таких іменитих футболістів став подією на роки, – розповів голова Спілки ветеранів АТО м. Снятин і Снятинського району Василь Жовтяк. – Самі бачили, з якою пристрастю вболівальники дивилися за матчами, переживали за результат. Чудовим вийшов фінал, наші імениті гості не очікували такого супротиву від місцевих ветеранів. Головним для нас було згадати пам’ять хлопців, які віддали життя захищаючи Україну, лише Снятинщина втратила п’ятьох хлопців у цій війні. Бої під Дебальцевим і  зараз в моїй пам’яті, вони назавжди в ній, разом із побратимами, які залишились там назавжди. Окрасою турніру став візит збірної ветеранів, за що хочу подякувати кожному з цих великих футболістів. Вони справжні патріоти, які гідно представляють нашу країну в світі. Ми разом з Андрієм Стандіо та Віктором Лудчаком за підтримки місцевої влади намагалися все організувати на високому рівні, щоб згадка про турнір залишилась на роки. Тепер спробуємо зробити його традиційним, маємо продовжувати гарно розпочату справу».

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.