- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Калуш" - "Верес" - 2:1. Завершили рік перемогою!

24 Листопада 2019 (10:30)

Футбольний клуб "Калуш" завершив осінню частину сезону перемогою в "червоно-чорному" дербі.

До заключної гри 2019-го року калушани традиційно підійшли "обезкровленими" - до численної когорти травмованих (Лаврук, Пецків, додався бразилець Габріель, що був вилучений у поєдинку минулого туру проти "Поділля" (0:1). Натомість надійшли і позитивні новини - тривалі дискваліфікації завершились у захисника Поручинського, який, до слова, з'явився з перших хвилин та голкіпера Поповича.

Додав свого "зимового" шарму і газон на "Хіміку", що добряче підмерз після доволі суттєвого похолодання на Прикарпатті. Попри вже згадану негоду вболівальників на калуській арені зібрались доволі багато і за свою відданість рідному клубу вони були винагороджені на всі сто.

Ще не встиг диктор по стадіону озвучити склади команд, як господарі відкрили рахунок у матчі. Це Данило Книш відгукнувся на чудову передачу з глибини поля від Володимира Сениці та в два дотики залишив "з носом" і оборону гостей, і голкіпера Бабійчука - 1:0. Такий стрімкий початок виявився несподіваним для команди Юрія Вірта, що намагалась продовжити свою переможну серію в Другій лізі. Та ще більш скрутним становище рівнян стало на 12-ій хвилині, коли Володимир Савошко підкараулив захисника гостей Любчака і, перехопивши "круглого" неподалік карної, без особливих проблем переграв  Бабійчука - 2:0.

Від стартового нокдауну "Вересу" вдалось відійти в середині тайму. Один з буденних накидів на ворота Злотара завершився порушенням правил у карному калушан. Це Ярослав Олевич не за правилами зіграв проти Шестакова, за що отримав друге попередження і достроково відправився відпочивати. Вирок взявся виконувати сам постраждалий - та якщо з позначки переграти Злотара не зумів, то першим встиг на добиванні і таки скоротив відставання у рахунку (2:1).

Одразу після вилучення калушанам довелось перебудовуватися - замість Владислава Танчина вийшов "гренадер" Владислав Горбаченко, що діяв на вістрі атаки господарів. До кінця першої половини підопінчі Степана Матвіїва з честю витримали натиск рівнян і залишили рахунок на табло недоторканним.

По перерві "Верес" заграв активніше і вже гострі нагоди почали виникати біля воріт Злотара. В одному з епізоді Солдат настільки явно "малював" порушення у карній господарів, за що напрацював на друге попередження і урівняв склади. У грі 10 на 10 "Калуш" приміряв роль контратакуючої команди і мав непогані шанси збілшити перевагу на табло зусиллями супершвидкісного Лебедя, що увійшов у гру по перерві. Та не судилося - 2:1, ФК "Калуш" завершив футбольний рік на "мажорній" ноті.

ФК "Калуш" – "Верес" Рівне – 2:1 (2:1)
23 листопада.
Друга ліга, група А, 22-й тур. м. Калуш, стадіон "Хімік" - 14:00.
Голи: Книш (4), Савошко (12) – Шестаков (34)
ФК "Калуш" (стартовий склад): Злотар, Олевич, Сениця, Книш, Заваляк, Савошко, Кохман, Танчин, Поручинський, Легкий, Богач. Запасні: Попович, Вайло, Гончар, Скакун, Лебедь, Горбаченко, Денега, Матушевський. Головний тренер: Степан Матвіїв.
"Верес" (стартовий склад): Бабійчук, Пінчук, Ховбоша, Любчак, Солдат, Петько, Кучеров, Мисик, Яременко, Соломка, Шестаков. Запасні: Фіяло, Чеботаєв, Дударенко, Євдокимов, Гребенюк, Сад, Микитин. Головний тренер: Юрій Вірт.
Нереалізований пенальті: Шестаков (34)
Попередження: Олевич (6), Савошко (35), Заваляк (54), Злотар (89), Лебедь (90+3) - Солдат (49)
Вилучення: Олевич (33) – Солдат (53)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.