- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: Михайло Лаврук "вистрілив" дублем

22 Жовтня 2019 (21:40)

"Астана" Романа Григорчука закрутила інтригу в Казахстанській Прем'єр-лізі, "Рига" Романа Дебелка за крок до "золота" чемпіонату Латвії, а Михайло Лаврук оформив дубль у Польщі - про це і не тільки в традиційному огляді "Наші профі. Закордон".

Кіпр. Панкіпріанський чемпіонат класу А. 6 тур
"Етнікос" (Ахна)
- "Аполлон" (Лімасол) - 1:0
Ігор Худобяк (Е)
відіграв весь матч.

"Етнікос" Ігоря Худобяка здобув важку мінімальну перемогу у чемпіонаті Кіпру - на вихідних клуб з Ахни лише під завісу матчу дотиснув "Аполлон" з Лімасола (1:0). "Худік" традиційно провів на полі всі 90 хвилин. Завдяки домашньому тріумфу "Етнікос" піднявся на четверту позицію турнірної таблиці Панкіпріанського чемпіонату класу А.

Казахстан. Прем'єр-ліга. 29 тур
"Астана" (Нур-Султан)
- "Кайрат" (Алмати) - 3:1

Бій сезону в Казахстанській Прем'єр-лізі виграла "Астана". Команда Романа Григорчука вдома обіграла лідера чемпіонату "Кайрат" (3:1) та максимально закрутила інтригу в змаганнях. Ще б пак, адже завдяки перемозі столичні футболісти наблизились до алматинців на відстань двох залікових балів і, до того ж, провели на одну гру менше за своїх прямих конкурентів.

Латвія. Вірсліга. 31 тур
ФК "Венстпілс" - ФК "Рига" - 2:1
Роман Дебелко (Р)
відіграв весь матч.

Вражаюча безпрограшна серія "Риги" у латвійській Вірслізі добігла кінця - на вихідних команда Романа Дебелка поступилась "Вентспілсу" (1:2). Для "містян" поразка стала першою з червня (!) у рамках внутрішнього чемпіонату. Попри те, "Рига" продовжує впевнено почувати себе на вершині Вірсліги, випреджаючи найближчого конкурента на п'ять очок. Фактично, у випадку завтрашньої перемоги над "Єлгавою" столичний клуб може гарантувати собі друге поспіль "золото" чемпіонату Латвії.

Жінки. Туреччина. І ліга. 1 тур
"Амед СК" (Діярбакир) - "АЛГ Спор" (Ґазіантеп) - 1:2
Христина Перевізник (АЛГ)
не потрапила до заявки на матч.

З перемоги новий сезон чемпіонату Туреччини розпочав віце-чемпіон турніру "АЛГ Спор", у гостях здолавши "Амед СК" - 2:1. Нападниця "АЛГ Спору" Христина Перевізник не потрапила до заявки на звітну гру. 

Жінки. Польща. I ліга. Група "Північ". 8 тур
"Стомілянки" (Ольштин) - "Академія Пілкарська ЛҐ" (Ґданськ) - 2:3
Романа Лукач (АП)
вийшла у стартовому складі і була замінена на 85-ій хвилині.

"Академія Пілкарська ЛҐ" Романи Лукач святкувала чергову перемогу у польській І лізі. Цього разу під натиском клубу з Ґданська не встояли "Стомілянки" - 3:2. Наша краянка традиційно вийшла у стартовому складі і була замінена під завісу поєдинку. "Академія" продовжує ділити другу-третю позиції разом з "ЮКС СМС" з Лодзі - в обох колективів по 19 пунктів.

Польща. IV ліга. Група "Малопольська" (схід). 14 тур
ҐКС "Дрвіня"
- БКС "Бохня" - 3:0
Роман Степанков (Д)
відіграв весь матч.

"Дрвіня" Романа Степанкова створила сенсацію у четвертій польській лізі, вдома обігравши одного з лідерів групи "Бохню" - 3:0. Наш нападник відіграв всі 90 хвилин. Наразі "Дрвіня" перебуває над зоною вильоту, посідаючи тринадцяту сходинку.

Польща. IV ліга. Група "Сілезька ІІ". 11 тур
"Кузня" (Устронь)
- "Подбескідзе ІІ" (Бєльсько-Бяла) - 3:0
Михайло Лаврук (К)
вийшов у стартовому складі, на 10-ій та 16-ій хвилинах відзначився голами і був замінений на 72-ій хвилині.

Дублем у черговому турі четвертої польської ліги "вистрілив" Михайло Лаврук, який допоміг своїй команді розгромити "Подбескідзе ІІ" - 3:0. Завдяки перемозі "Кузня" піднялась на дві сходинку угору і тепер розташувалась на сьомому рядку групи "Сілезька ІІ".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.