- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Нива" Т - ФК "Калуш" - 0:3. Б'ємо лідера у гостях (+ відеоогляд)

20 Жовтня 2019 (09:00)

Поєдинок у Тернополі став дебютним для нового наставника "червоно-чорних" Степана Матвіїва.

І дебют для нового наставника видався краще не придумаєш, адже у гостях завдали поразки лідеру групи А, а заразом і принциповому супернику тернопільській "Ниві". Щоправда, початок матчу був за тернополянами, які будь-що намагались забити швидкий м'яч і підтвердити свої чемпіонські амбіції. Витримавши стартовий натиск "червоно-чорні" не лише відсунули гру від власних воріт, а й почали диктувати свої умови на полі. Апогеєм першого тайму став забитий м'яч у виконанні гостей. Роман Лебедь, поборовшись у воротарській господарів, потужним ударом приголомшив і голкіпера Механіва, і всю тернопільску публіку - 0:1.

По перерві калушани обрали тактику гри на утримання переможного результату, за що ледь не поплатились. Спочатку поперечка на пару зі Злотарем врятували гостей від неминучого голу, а за кілька миттєвостей "круглий" таки затріпотів у сітці воріт, та лайнсмен зафіксував положення поза грою у нападника "Ниви". Як це вже було у першій половині зустрічі "Калуш" "перетерпів", і в швидкій контратаці подвоїв перевагу у рахунку. Після перехоплення в центральному колі Роман Лебедь кинув у прорив Андрія Ременюка, який, не зближуючись з голкіпером вразив нижній кут воріт - 0:2. Повна ж капітуляція тернополян наступила шість хвилин по тому, коли Механів у відчаї збив надреактивного Данила Книша у власній карній. Покарання впевнено виконав сам постраждалий - 0:3, "Калуш" перемагає лідера і в гарному настрої готується до домашнього поєдинку проти вишгородського "Діназу".

"Нива" Тернопіль - ФК "Калуш" - 0:3 (0:1)
19 жовтня.
Друга ліга, група А, 16-й тур. м. Тернопіль, Міський стадіон. 1000 глядачів, +19 С.
Голи: Лебедь (36), Ременюк (79), Книш (85, пен)
"Нива": Механів, Герт, Демчук, Хохлов (Хруставка, 87), Волохатий (Бідний, 77), Мороз, Ілюк (Малащук, 63), А. Скакун, Проців, Дедух (Гатала, 51), Кисленко. Запасні: Єрмолов, Даценко, Залізняк, Тригуба, І. Кохман, Різник. Головний тренер: Василь Малик.
ФК "Калуш": Злотар, Сениця, Габріель (Горбаченко, 67), Лебедь (Д. Скакун, 85), Книш, Заваляк, Савошко (А. Кохман, 75), Гудак, Матушевський, Легкий, Богач (Ременюк, 24). Запасні: Гончар, Олевич, Лаврук, Драган, Денега. Головний тренер: Степан Матвіїв.
Попередження: Малащук (71), Механів (85) - Легкий (44), Матушевський (90+3)

Відеоогляд матчу:

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.