- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Калуш" - "Оболонь Бровар-2" - 1:1. Спекотна нічия на "Хіміку"

13 Жовтня 2019 (22:38)

Футбольний клуб "Калуш" лише під завісу матчу зумів врятуватись у поєдинку проти дублерів першолігової "Оболоні Бровар".

У поєдинку проти столичної "Оболоні Бовар-2" калушани розраховували лише на перемогу, адже на тлі незовсім вдалих результатів в останніх матчах повинні були реабілітовуватись перед рідною публікою. І вже зі стартових хвилин команда Василя Качура намагалась забити швидкий м'яч, та дальні удари Данила Книша та Владислава Горбаченка пройшли повз ворота. "Калуш" комбінував, шукав свої нагоди, та оборона гостей тримала свої ворота на замку.

Витримавши стартовий натиск "пивовари" почали гостро огризатись у відповідь, а апогеєм тайму став забитий гол. Потопальський виявився найбльш стрибучим під час розіграшу кутового і без особливих проблем головою переравив м'яча у сітку - 0:1. Гол відправив у нокдаун "червоно-чорних", які, щоправда, всіма силами кинулись відіграватись. Та більше голів у першому таймі глядачі не побачили.

По перерві Василь Качур не поспішав із замінами, а гра продовжилась у тому ж темпі - калушани методично атакували, тоді як гості лише відбивались. Непогано "стріляв" Святослав Лаврук з дальної відстані, та голкіпер з другої спроби зафіксував "круглого" у руках. Далі Іван Легкий передав привіт горобцям над воротами Коломійця, змарнувавши чергову гостру нагоду. 

Все ж "ендшпіль" вчорашньої гри залишився за господарями. Спочатку Володимир Савошко у фірмовому стилі майстерно виконав штрафний, зрівнявши рахунок у матчі - 1:1. Відчувши запах крові, калушани помчали добивати суперника. Чого вартують лише два удари Легкого та Богача, які прийняв на себе каркас воріт. Згодом Андрій Ременюк з-за меж карної "стріляв" під поперечку, та Коломієць зіграв на грані своїх можливостей і відвів загрозу від власних володінь. У підсумку, 1:1 - "Калуш" вдруге в сезоні не може перемогти дублерів "Оболоні Бровар".

Вже після фінального свистка головний тренер гостей Олег Мазуренко побачив перед собою "червоне світло" за висловлення претензій на адресу головного арбітра матчу. Така зарядженість "пивоварів" на чолі з наставником призвела до того, що у підтрибуному приміщенні відбулась невелика сутичка, резульатом якої стало по два вилучення з кожного боку.

ФК "Калуш" - "Оболонь Бровар-2" Буча - 1:1 (0:1)
13 жовтня
. Друга ліга, група А, 15-й тур. Калуш, стадіон "Хімік", 1000 глядачів.
Голи: Савошко, 87 - Потопальський, 37
ФК "Калуш": Злотар, Сениця (Денега, 76), Лаврук (Заваляк, 72), Габріель, Лебедь (Богач, 66), Горбаченко (Савошко, 66), Книш, Ременюк, Матушевський, Поручинський (Гудак, 54), Легкий. Запасні: Попович, Гончар, Олевич, Скакун, Танчин. Головний тренер: Василь Качур.
"Оболонь Бровар-2": Коломієць, Покойовий, Мате, Чобанов, Потопальський, Кузьменков (Степаненко, 46), Корнєв, Сичевський, Ткач, Островський (Козій, 90), Дерев'яго (Рафальський, 84). Запасні: Дьогтяр, Касімов, Аракелян, Чистяк. Головний тренер: Олег Мазуренко.
Попередження: Матушевський, 63, Савошко, 70 - Корнєв, 58, Ткач, 63, Чобанов, 78, Коломієць, 87, Островський, 90+2.
Вилучення: Поручинський, 90+4, Попович, 90+4 - Мазуренко (гол. тренер), 90+4, Дерев'яго, 90+4, Козій, 90+4.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.