- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Калуш" - "Нива" В - 2:0. "Джокери" приносять перемогу

06 Жовтня 2019 (09:50)

Після тритижневої паузи футбольний клуб "Калуш" знову зіграв за підтримки рідних трибун. У рамках 13-го туру Другої ліги "червоно-чорні" здолали вінницьку "Ниву".

Попри підсумковий рахунок поєдинок видався напруженим та цікавим для калуських вболівальників гри мільйонів. Вже в дебюті гри два непогані шанси відзначитись втратили Горбаченко та Богач, з ударами яких впорався голкіпер. Далі в епіцентрі подій знову опинився Богач, та його потужний постріл з гострого кута заблокували захисники. "Калуш" володів територіальною перевагою на полі, а апогеєм першого тайму став удар Лебедя, що з кількох метрів не зумів влучити у порожні ворота. Тож у першому таймі суперники не забивали - нічия 0:0.

По перерві Василь Качур робить одну точкову, та як виявилось згодом, вирішальну заміну - замість Танчина у гру вступив Ременюк. І саме Ременюк став автором першого небезпечного моменту у другому таймі. Змістившись з лівого флангу атаки невідпорно пробив з-за меж карного, та голкіпер відвів загрозу від власних володінь. Далі "моторчик" атак "Калуша" у другому таймі класно навісив на вільного Легкого, та останній не зміг згрупуватись і пробив вище воріт.

А на 60-ій хвилині всюдисущий Ременюк був винагороджений за старання. Отримавши "круглого" в центрі поля наш півзахисник, немов на велосипеді промчав лівим флангом і більярдним пострілом вразив "шітку" воріт Гурідова. За десять хвилин "червоно-чорні" подвоїли перевагу у рахунку. Книш, що з'явився на полі по перерві, знайшов пасом Габріеля, який від центрального кола промчався до воріт гостей і, не зближуючись з голкіпером, вразив дальній кут воріт - 2:0. Відзначимо, що Габріелю вистачило всього десять хвилин перебування на полі, щоб відзначитись забитим м'ячем. У підсумку, 2:0 - "Калуш" у піднесеному настрої готується до матчу проти "Ужгорода", що пройде вже у середу, 9-го жовтня.

ФК "Калуш" - "Нива" В - 2:0 (0:0)
5 жовтня
. Друга ліга, група А, 13-й тур. Калуш, стадіон "Хімік". 500 глядачів.
Голи: Ременюк (60), Габріель (80)
"Калуш": Злотар, Сениця, Лаврук (Заваляк, 88), Лебедь (Книш, 59), Горбаченко (Габріель, 70), Савошко, Танчин (Ременюк, 46), Матушевський, Поручинський, Легкий, Богач (Денега, 65). Запасні: Попович, Гончар, Олевич, Драган, Скакун, Гудак. Головний тренер: Василь Качур.
"Нива": Гурідов, Калітов, Попов, Дворенко, Когут (Червінський, 69), Т. Брижчук, Демченко (Браславський, 67), А. Брижчук, Громок, Загорулько, Долінський. Запасні: Мукомел, Подкуйко, Виздрик, Сич, Гукасян. Головний тренер: Нхага Колінс./
Попередження: Легкий, 11, Богач, 19, Сениця, 41, Лебедь, 43 - Попов, 34, Калітов, 37, Когут, 43, Долінський, 57.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.