- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Перша ліга. 5 тур. «Прикарпаття» - «Миколаїв» - 1:1

24 Серпня 2019 (11:16)

Жваво й цікаво проходила гра в Івано-Франківську, хоча по іншому і бути не могло. Адже в гості до "Команди рідного краю" приїхав "Миколаїв", на рахунку якого вже не один несподіваний результат в цьому сезоні, як зі знаком "плюс", так і з негативними емоціями.

На цей раз почали підопічні Сергія Шищенка успішно. В середині першого тайму удар Івана Сондея прийшовся в стійку. Арбітри зафіксували офсайд, але "дзвіночок" захисниками "Прикарпаття" почутий не був. Буквально в наступній же атаці Владислав Бугай розігнав комбінацію по центру, і його зустріли захисники. Але все ж встиг півзахисник "корабелів" проштовхнути м'яч на свого партнера по команді Андрія Ковальова, а той, розігравши "стінку" з Валерієм Рогозинським, вразив ворота Вульчина - 0:1.

У кінцівці тайму атака віялом в стилі "Динамо 86-го" вдалася господарям. Ярослав Конкольняк віддав зліва в центр на Семотюка, а той відразу підключив на правому фланзі Богдана Оринчака. Вінгер підібрав м'яч собі під ліву і вдарив з-під ноги захисника в дальній кут. Воротар не врятував і рахунок зрівнявся - 1:1.

Другий тайм краще провели господарі, які були активні біля чужих воріт. Найбільш помітною фігурою в атаках господарів був Роман Кузьмин, який кілька разів опинявся на ударній позиції. Однак кожен раз або не вистачало точності, або воротар грав блискуче. Були моменти і у «корабелів», хоч і більш рідкісні, але не менш небезпечні. Наприклад, Кравченко опинився з голкіпером суперника віч-на-віч, але переграти його не зумів.

У кінцівці Василь Цюцюра розіграв "стінку" з Кузьминим і опинивився прямо перед воротами. Однак удар був несильним, тому перед Старченком нерозв'язних завдань він не поставив. У підсумку бойова нічия двох гідних колективів, які продовжують знаходитись у верхній половині таблиці.

UA-Футбол

Чемпіонат України. Перша ліга. 5 тур
23 серпня. 18:30. Івано-Франківськ, стадіон "Рух". 3100 глядачів. +21 С.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Миколаїв» (Миколаїв) - 1:1 (1:1)
Голи: Оринчак (40) - Ковальов (23).

Прикарпаття: Вульчин, Бойко, Бочкур, Француз, Яневич, Оринчак, Борисевич (Геник, 46), Семотюк (Кузьмин, 46), Конкольняк (Януш, 81), Шпирка (Цюцюра, 55), Худобяк (Дитко, 69). Миколаїв: Старченко, Попов, Кушніренко, Кіричук, Горват, Вітенчук, Бугай, Ковальов (Семенина, 76), Сондей (Кравченко, 55), Рогозинський (Радченко, 71), Войцеховський (Берко, 66).

Попередження: Борисевич (30), Семотюк (45+2), Бойко (48), Шпирка (50), Цюцюра (68), Ковалюк (80 гол.тр.) - Бугай (69), Горват (71), Кушніренко (73).

Арбітр: О.Деревінський (Київ).
Асистенти арбітра: Ю.Зоренко (Київ), В.Остапчук (Суми).
4-й арбітр: І.Салаш (Калуш).
Спостерігач арбітражу: М.Біць (Львів).
 
Коментарі
24. 8 .2019 (11:27) Luchano Pavarotty
Минулого року такі ігри програвали. Хоча треба прибавляти бо далі буде тільки ваще. Ще судді себе обов'язково мають проявити((

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.