- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Жінки. Підсумки сезону: Перша ліга

23 Червня 2019 (12:00)

SPORT.IF.UA започатковує серію підсумкових матеріалів про виступи прикарпатських професіоналів закордоном та на різних рівнях українського футболу у сезоні 2018/2019 років.

Традиційно першими розповімо про результати прикарпатських футболісток у другому дивізіоні жіночого футболу України - Першій лізі.

Яна Тріщук ("Янтарочка-2" Новояворівськ)
8 матчів в лізі (1 попередження)

У минулому сезоні найбільш чисельним прикарпатський "десант" був у складі "Янтарочки-2" з Новояворівська, за яку виступали одразу шестеро наших гравчинь. Основним голкіпером новояворівського клубу в сезоні стала вихованка "Надвірняночки" Яна Тріщук, що відіграла вісім поєдинків, в одному з яких залишала свої ворота "сухими", а також напрацювала на одне попередження.

Тетяна Лайщук ("Янтарочка-2" Новояворівськ)
7 матчі в лізі (4 голи)

Найкращою голеадоркою "Янтарочки-2" у вже минулому сезоні стала ще одна прикарпатська футболістка Тетяна Лайщук. Тетяна продемонструвала хорошу результативність, забивши чотири м'ячі у семи зіграних матчах.

Мирослава Шовгенюк ("Янтарочка-2" Новояворівськ)
7 матчів в лізі 

 

Півзахисниця Мирослава Шовгенюк завершила свій вже третій за ліком сезон у складі "Янтарочки". Як і в попередніх двох, Мирослава є гравцем "основи" клубу з Львівщини, розпочинавши всі сім проведених матчів зі стартових хвилин.

Анна Дем'янець ("Янтарочка-2" Новояворівськ)
3 матчі в лізі (1 гол)

 

На жаль, не може похвалитись великою кількість зіграних матчів в сезоні півзахисниця Анна Дем'янець, в активі якої лише три поєдинки та один забитий м'яч у складі "Янтарочки-2". Додамо, що всі матчі Анна провела ще восени, тоді як навесні залишалась без ігрової практики.

Анна Печенюк ("Янтарочка-2" Новояворівськ)
8 матчів в лізі (2 голи, 1 попередження)

Однією з двох дебютанток не лише "Янтарочки-2", а й Першої ліги в сезоні стала захисниця Анна Печенюк. Дебют для 17-річної гравчині видався напрочуд вдалим - Анна доволі швидко зуміла вибороти місце у стартовій "одинадцятці" команди, а загалом провела вісім матчів в Першій лізі та відзначилась дублем у ворота "Буковинської Надії" (4:3).

Яна Русінова ("Янтарочка-2" Новояворівськ)
3 матчі в лізі (1 попередження)

 

Іншою дебютанткою сезону стала півзахисниця Яна Русінова. Щоправда, в прем'єрному для себе сезоні 18-річна футболістка зіграла лише три матчі в осінній частині Першої ліги.

Марина Погрібняк (СК "Вишневе")
9 матчів в лізі (3 голи, 1 попередження), 1 матч в кубку (1 попередження)

"Бронзовим" видався минулий сезон для вихованки франківської ДЮСШ №3 Марини Погрибняк. Восени 18-річна півзахисниця поповнила склад СК "Вишневе" з Київщини. Разом з командою нашій краянці вдалось пробитись до Фіналу чотирьох Першої ліги і в матчі за "бронзу" в додатковий час здолати львівські "Карпати" (3:1). Загалом Марина зіграла 10 ігор, в яких відзначилась трьома голами. За підсумком сезону клуб з Київщини виборов право поборотись за підвищення у класі крізь призму матчів плей-офф з вищоліговою "Злагодою-Дніпро-1". Та керівництво клубу відмовилось від участі у стикових поєдинках, тож наступного року "Вишневе" продовжить виступи у Першій лізі.

Фото: womensfootball.com.ua, Мирослав Дорош (ФФЯ)

Андрій МОКЛЯК, SPORT.IF.UA

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.