- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Ветерани "Газовика" перемогли у турнірі пам'яті Богдана Шуляра

18 Червня 2019 (16:00)

У другий день Зелених свят Майдан приймав вже одинадцятий за ліком турнір пам'яті Богдана Шуляра.

Цьогоріч за перемогу змагались чотири команди ветеранів, а саме долинський "Нафтовик", галицькі "Карпати", богородчанський "Газовик" та господарі турніру футболісти "Легіону". Турнір пройшов за традиційною кубковою системою, починаючи з півфінальної стадії.

Згідно жеребкування, що передувало матчам, у першому півфіналі зійшлись ветерани "Карпат" та "Газовика". Відкрити рахунок у матчі вдалось галичанам зусиллями Михайла Ткачука, який став автором першого голу на цьогорічному турнірі. По перерві Ткачук оформив дубль, та не допоміг своїй команді перемогти - "газовики" відповіли трьома влучними пострілами у виконанні Олега Вікарюка, який оформив дубль, та Володимира Крижанівського. В другому півфінальному двобої між господарями та долинянами два м'ячі Дмитра Гуменяка принесли перемогу "Легіону" - 2:1. Єдиний гол "Нафтовика" у зустрічі провів Микола Капустянський.

У матчі за третє місце "Карпати" та "Нафтовик" не змогли підібрати ключі до воріт один одного, тож доля бронзових нагород вирішилась у серії післяматчевих пенальті. Влучнішими у футбольній лотереї виявились футболісти долинської команди - 6:5. До серії одинадцятиметрових все йшло і у фінальному матчі між "Легіоном" та "Газовиком", та влучний удар Михайла Музичина під завісу гри допоміг богородчанцям мінімально перемогти - 1:0. Відзначимо, що "Газовик" є постійним учасникому традиційного турніру пам'яті Богдана Шуляра, та лише цього року вперше зумів підняти над головою почесний трофей.

Після завершення фінального матчу пройшла церемонія вшанування переможців та призерів змагань. Окрім того, оргкомітет визначив найкращих гравців ХІ турніру пам'яті Богдана Шуляра в індивідуальних номінаціях:
Кращий воротар - Олег Дуткач ("Нафтовик")
Кращий захисник - Віталій Позній ("Легіон")
Кращий півзахисник - Михайло Партулаб ("Карпати")
Кращий нападник – Олег Вікарюк ("Газовик").

ФОТО турніру (Володимир Омом)

ХІ турнір пам'яті Богдана Шуляра серед ветеранських команд
с. Майдан, 17 червня
1/2 фіналу:
"Карпати" Галич - "Газовик" Богородчани - 2:3
Голи:
М. Ткачук (двічі) - О. Вікарюк (двічі), В. Крижанівський
"Легіон" Майдан - "Нафтовик" Долина - 2:1
Голи:
Д. Гуменяк (двічі) - М. Капустянський
Матч за 3-тє місце:
"Карпати" Галич - "Нафтовик" Долина - 0:0 (пен. 5:6)
Фінал:

"Газовик" Богородчани - "Легіон" Майдан - 1:0
Гол:
М. Музичин

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.