- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. УПЛ: повернення Дебелка

26 Лютого 2019 (21:10)

Український футбол прокинувся після зимової "сплячки" - минулих вихідних пройшли поєдинки 19-го туру УПЛ. Про виступи наших краян в еліті українського футболу читайте в рубриці "Наші профі. УПЛ".

Українська Прем'єр-ліга. 19 тур
ФК "Маріуполь" - "Олімпік" (Донецьк) - 2:1
Іван Сондей (О)
не потрапив до заявки на гру.

Невдало весняну частину сезону розпочав донецький "Олімпік" - донеччани в "дербі" поступились землякам з "Маріуполя" (1:2). Півзахисник Іван Сондей звітний поєдинок пропускав у зв'язку з пошкодженням. Поразка опустила "олімпійців" до зони "плей-аут" - тепер команда розмістилась на одинадцятій сходинці.

ФК "Львів" - "Чорноморець" (Одеса) - 0:1
Володимир Адамюк (Л)
відіграв весь матч і на 57-ій хвилині отримав попередження. Владислав Приймак (Л) відіграв весь матч і на 85-ій хвилині отримав попередження.

З поразки розпочав футбольну весну і ФК "Львів". Команда Володимира Адамюка та Владислава Приймака вдома поступилась одеському "Чорноморцю" - 0:1. Обидва наші краяни відіграли повний поєдинок і обоє напрацювали на попередження. Попри невдачу "синьо-золоті" й надалі перебувають на восьмому рядку Прем'єр-ліги.

"Ворскла" (Полтава) - "Карпати" (Львів) - 0:4
Роман Дебелко (К)
вийшов у стартовому складі, на 7-ій хвилині отримав попередження і був замінений на 76-ій хвилині.

Після футбольних "проб" у клубі другої німецької Бундесліги нападник Роман Дебелко таки потрапив до остаточної заявки львівських "Карпат" на другу частину УПЛ. В першому ж поєдинку після повернення до Львова Дебелко напрацював на попередження та був замінений у другому таймі. А "Карпати" стали авторами головної сенсації туру - в гостях "зелено-білі" знищили полтавську "Ворсклу" - 4:0. Три очки дозволили львів'янам піднятись із зони "плей-аут", потіснивши туди донецький "Олімпік".

"Шахтар" (Донецьк) - ФК "Олександрія" - 2:0

Головний ньюсмейкер осінньої частини сезону навесні не зумів підтвердити статус "грози авторитетів" - у першому офіційному матчі 2019-го команда прикарпатського тренера Володимира Шарана поступилась "Шахтарю" (0:2). Не зважаючи на поразку у Харкові, "Олександрія" й надалі перебуває на третій сходинці УПЛ.

U-21. Прем'єр-ліга. 19 тур
ФК "Львів"
- "Чорноморець" (Одеса) - 1:2
Віталій Жупанський (Л)
залишився на лаві для запасних.

Без очок на старті футбольної весни залишився і дублюючий склад "Львова". Як і основна команда, "молодіжка" зазнала мінімальної поразки від одеських "моряків" - 1:2. Голкіпер Віталій Жупанський у звітній грі залишився на лаві для запасних. Львів'яни окупували передостанній, одинадцятий рядок чемпіонату U-21.

"Арсенал-Київ" - "Десна" (Чернігів) - 1:2
Андрій Тринчук (А)
залишився на лаві для запасних.

У звітному турі несподівано оступилась "молодіжка" столичного "Арсеналу-Київ" - вдома "каноніри" програли останній команді ліги чернігівській "Десні" (1:2). Півзахисник Андрій Тринчук спостерігав за грою з лави для запасних. "Арсенал-Київ" втратив можливість увірватись до трійки лідерів і наразі відставання від "гірників", які йдуть третіми, складає всього два пункти.

"Ворскла" (Полтава) - "Карпати" (Львів) - 0:0
Тарас Саків (В)
вийшов у стартовому складі і був замінений у доданий арбітром до другого тайму час.

Оборонець Тарас Саків, який взимку пролонгував контракт з "ворсклянами", допоміг "молодіжці" полтавського клубу відстояти "нулі" у матчі з львівськими "Карпатами" - 0:0. Мирова відкинула полтавців на дві позиції вниз - після звітного туру полтавці посідають восьму позицію ліги.

"Шахтар" (Донецьк) - ФК "Олександрія" - 0:0
Максим Куліш (О) не потрапив до заявки на гру.

Матч команд лідируючої трійки чемпіонату між "Олександрією" та "Шахтарем" пройшов без голів і без участі прикарпатця Максима Куліша - 0:0. Після звітного туру "Олександрія" відпустила лідера столичне "Динамо" вже на п'ять очок.

"Динамо" (Київ) - "Зоря" (Луганськ) - 5:1
Юрій Шпирка (Д)
увійшов у гру на 68-ій хвилині. Олександр Романчук (Д) не потрапив до заявки на гру.

"Молодіжка" столичного "Динамо" продовжує штампувати перемоги. Цього разу під каток столичних футбоілстів потрапила луганська "Зоря" - 5:1. Півзахисник "динамівців"Юрій Шпирка увійшов у гру у лругому таймі, тодіяк оборонець Олександр Рмоанчук не потрапив до заявки на гру. Завдяки осічці "Олександрії" "Динамо" збільшило перевагу над "жовто-чорними" до п'яти пунктів і продовжує впевнено очолювати турнірні перегони.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.