- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: "Акжайик" Худобяка понизився у класі

05 Листопада 2018 (15:00)

Роман Дебелко наближається до тридцятки голів в естонській Преміум-лізі, Ігор Худоб'як разом з "Акжайиком" вилетів до Першої ліги Казахстану - про це і не тільки в нашому традиційному огляді "Наші профі. Закордон".

Естонська Преміум-ліга. 35 тур
"Транс" (Нарва) - "Левадія" (Таллінн) - 1:2
Роман Дебелко (Л)
відіграв весь матч і на 48-ій хвилині відзначився голом.

Гол Романа Дебелка на вихідних допоміг "Левадії" здолати нарвський "Транс" - 2:1. Для нашого форварда звітний гол став 28-им в сезоні і за цим показником Дебелко посідає третю позицію у рейтингу голеадорів ліги. За тур до завершення "Левадія" посідає третю сходинку Преміум-ліги, програючи землякам з "Флори" та "Ниме Калью" всього два пункти. Гіпотетично, перемога у заключному матчі над "Флорою" та осічка "Ниме Калью" дозволить "Левадії" вибороти чемпіонське звання.

Казахстанська футбольна Прем'єр-ліга. 32 тур
"Іртиш" (Павлодар) - "Акжайик" (Уральськ) - 2:0
Ігор Худобяк (А)
вийшов у стартовому складі і на 27-ій хвилині був замінений.

Невтішні новини для прикарпатських вболівальників надійшли з Казахстану - Ігор Худобяк отримав пошкодження у програному для "Акжайика" матчу проти "Іртиша" (0:2). Окрім того, поразка за тур до завершення КПЛ позбавила уральський клуб шансів вибратись з дна турнірної таблиці, тож "Акжайик" новий сезон розпочне у Першій лізі.

Кубок Росії. 1/8 фіналу
"Урал" (Єкатеринбург)
- "Олімпієць" (Нижній Новгород) - 2:0
Ярослав Годзюр (У) відіграв весь матч.

"Урал" Ярослава Годзюра успішно подолав стадію 1/8 фіналу Кубка Росії. Щоправда, лише у додатковий час Годзюр і Ко зумів дотиснути нижегородський "Олімпієць" - 2:0. У чвертьфіналі куькового турніру на "оранжево-чорних" очікує протистояння з московським "Спартаком".

Російська футбольна Прем'єр-ліга. 13 тур
"Спартак" (Москва) - "Урал" (Єкатеринбург) - 1:2
Ярослав Годзюр (У)
відіграв весь матч.

Репетицію кубкового двобою зі "Спартаком" уральці провели минулого вік-енду у рамках РФПЛ. Поєдинок на "Відкриття-Арені" доволі несподівано завершився перемогою гостей - 2:1. Після московської звитяги "Урал" розташувався на восьмому місці чемпіонату Росії.

Польща. Кубок Польщі КОЗПН. 3 раунд
"Котвіце ІІ" (Колбжег) - "Балтик" (Кошалін) - 2:4
Володимир Сениця (Б) відіграв весь матч.

Кубковий двобій, щоправда, регіонального рівня провів кошалінський "Балтик", кольори якого захищає Володимир Сениця. "Балтійці" у рамках третього раунду Кубка Польщі КОЗПН (Кошалінського футбольного союзу) здолали другий склад "Котвіце" - 4:2.

Польща. ІІІ ліга. Група IІ. 14 тур
"Балтик" (Кошалін)
- "Мєшко" (Ґнєжно) - 0:4
Володимир Сениця (Б) відіграв весь матч і на 86-ій хвилині отримав попередження.

А от у 14-му турі чемпіонату третьої польської ліги "Балтик" був розгромлений одним з лідерів групи "Мєшко". Поразка відкинула команду Володимира Сениці на дванадцяту позицію групи.

Польща. ІІІ ліга. Група IV. 15 тур
"Вільчанка" (Вілька Полчинська) - "Сталь" (Краснік) - 1:1
Антон Луцик (С) не потрапив до заявки на матч.

"Сталь" з Красніка без участі Антона Луцика на вихідних розділила очки з "Вільчанкою" - 1:1. Після 15-го туру групи IV третьої польської ліги "сталевари" розташувались на шостому рядку.

Польща. IV ліга. Група "Малопольська" (схід). 14 тур
"Лімановія" (Ліманова) - ҐКС "Дрвіня" - 3:1
Роман Степанков (Д)
відіграв весь матч і на 64-ій хвилині відзначився голом.

Роман Степанков відзначився голом у воротах "Лімановії", та не допоміг своїй команді здобути очки у протистоянні з одним з лідерів групи - поразка 1:3. Наразі "Дрвіня" перебуває у зоні вильоту, маючи у своєму активі 14 пунктів.

Жінки. Польська Екстраліга. 12 тур
"Медик" (Конін)
- "СМС" (Лодзь) - 3:0
Мар'яна Іванишин (М)
залишилась на лаві запасних.

"Медик" Мар'яни Іванишин продовжує гонитву за "Ґурніком" у жіночій Екстралізі. У 12-му турі "медички" вдома розібралась з лодзинським "СМС", а от наша захисниця у переможній грі залишилась на лаві для запасних. Команда з Коніна розташувалась на другій позиції, програючи лідеру "Ґурніку" сім пунктів.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.