- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У Івано-Франківську пройшов ІІ-ий турнір пам'яті Віктора Клим'юка

01 Травня 2018 (20:37)

Вчора на стадіоні "Хет-Трик Арена" у Івано-Франківську пройшов ветеранський футбольний турнір пам'яті футболіста та тренера Віктора Клим'юка.

Цього року участь взяло чотири команди, повідомляє "РЕПОРТЕР"

За круговою системою вони зіграли між собою одноденний турнір, переможцем якого, як і на першому турнірі минулого року стала команда –«Друзі Віктора Клим’юка» з Києва. Друге місце у ветеранів ФК «Прикарпаття», а третє – у ветеранів коломийського «Сільмашу». Команда "Друзі Клим'юка" із Івано-Франківська, за яку виступали його підопічні із яремчанських "Карпат" (Плетеницький, Веприк, Харандюк, Ткачук) брали участь поза конкурсом.

Слід відзначити, що серед гостей турніру були колишні партнери Віктора Клим’юка, що разом виступали за івано-франківську команду у першій Союзній лізі. Серед них – Андрій Ділай, що у складі дніпропетровського «Дніпра» в 1983 року став чемпіоном СРСР, Тарас Белей, Петро Кушлик, Ігор Дирів, Володимир Стасинець, Ігор Юрченко.

Як раніше повідомлялось під час турніру планувалось провести благодійний аукціон по збору коштів на лікування сина гравця МФК «Прикарпаття» Романа Бочкура – Максима. На благодійному аукціоні попередньо виставлялись футболка команди «Динамо» Київ із автографами гравців команди сезону 2017/2018 років та ігрову футболку МФК «Прикарпаття» із автографами гравців, що у поточному сезоні здобули одну із путівок до першої ліги з нового футбольного сезону.

Також до аукціону долучились й інші небайдужі. Серед лотів – футбольний м’яч технічного спонсора ФФУ із автографом головного тренера Національної збірної команди України з футболу – Андрія Шевченка. Також свою ігрову футболку на благодійний аукціон надав колишній гравець Національної збірної команди України, нині гравецьклубу «Кардемрі Карабюкспор» (Туреччина) Олександр Рибка.

Ще серед лотів – набір стаканів, виточених зі стріляних бойових гільз калібру 12,7 і 14 мм від ГО «Асоціація футболу учасників АТО Івано-Франківської області».

До слова, аукціон продовжили до 12 травня. Саме тоді на стадіоні «Рух» відбудеться останній домашній календарний матч франківського «Прикарпаття» із житомирським «Поліссям.

 
Коментарі
1. 5 .2018 (23:11) Vasia
Молодці!!!Підтримка людей найбільше потрібна Бочкуру.Нехай оберігає Господь Бог Максима.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.