- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. ПФЛ: невдалі вихідні для прикарпатців

01 Травня 2018 (11:05)

Невдалим, як індивідуально так і командно, видався для наших профі черговий тур змагань під егідою ПФЛ.

Перша ліга ПФЛ. 30 тур 
"Балкани" (Зоря) - ФК "Суми" - 1:1
Микола Квасний (С) увійшов у гру на 79-ій хвилині.

ФК "Суми" у грі проти сусідів по турнірній таблиці "Балкан" зуміли розжитись лише одним заліковим пунктом - нічия 1:1. Микола Квасний розпочав цю гру на лаві запасних і вийшов на поле на 79-ій хвилині. Після 30-ти турів сумські "муніципали" посідають 12-ту сходинку Першої ліги.

"Авангард" (Краматорськ) - "Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) - 2:1 
Василь Цюцюра (НУ) вийшов у стартовому складі і був замінений на 84-ій хвилині.

Гостьова поразка "Нафтовика-Укрнафти" Василя Цюцюри у Краматорську опустила "нафтовиків" на дно турнірної таблиці. Тепер відставання від рятівної 14-ої позиції складає шість балів.

Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if

Друга ліга ПФЛ. 24 тур
"Прикарпаття" (Івано-Франківськ)
- "Нива" (Тернопіль) - 2:0
Дмитро Гапончук (Н) увійшов у гру на 56-ій хвилині і був замінений на 69-ій хвилині.

Невдало завершився приїзд Дмитра Гапончука до рідного Івано-Франківська у 24 турі Другої ліги. Увійшовши у гру проти "Прикарпаття" на 56-ій хвилині, оборонець в одному з епізодів отримав пошкодження, через яке не зумів продовжити поєдинок і був замінений. "Нива" наразі розташувалась на четвертій позиції групи А.

"Агробізнес" (Волочиськ) - ФК "Львів" - 2:0
Юрій Шпирка (Л) відіграв весь матч. Тарас Коблюк (Л) вийшов у стартовому складі і був замінений на 35-ій хвилині. Олександр Романчук (Л) увійшов у гру на 73-ій хвилині. Віталій Пархуць (Л) увійшов у гру на 84-ій хвилині.

Невдалим як для цілої команди, так і для наших краян виявився вояж ФК "Львів" до Хмельницького, де тимчасово свої домашні поєдинки проводить волочиський "Агробізнес". Юрій Шпирка та Тарас Коблюк вийшли у стартовому складі "синьо-золотих", щоправда, Коблюк через пошкодження залишив поле ще у першому таймі. Також відзначимо дебют в офіційних матчах "Львова" оборонця Віталія Пархуця, що наприкінці гри замінив Кисленка. Поразка не вплинула на розташування команди у групі А Другої ліги - львів'яни продовжують перебувати на п'ятому місці.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.