- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Сьогодні стартує Кубок міського голови м.Івано-Франківська

20 Лютого 2018 (10:30)
На стадіоні "Хет-Трік Арена" у Івано-Франківську з 20 по 27 лютого триватиме Кубок міського голови м.Івано-Франківська по футболу. Змагання, організаторами яких виступає міська рада та МФК "Прикарпаття" покликані, насамперед, створити можливість проведення контрольних поєдинків у плані підготовки до весняної частини змагань.
 
Анонсувалося, що на турнір запрошені колективи першої та другої ліг ПФЛ. Очікувалося прибуття  до Франківська стрийської "Скали", охтирського "Нафтовика", житомирського "Полісся", ФК "Калуш", теребовлянської "Ниви" та хмельницького "Поділля". Ближче до старту змагання кількість потенційних учасників скорочувалася. У підсумку, оголосили організатори, що із профі приїде лише хмельницьке "Поділля". Та як виявилося, "Прикарпаття" стане єдиним професійним учасником змагань.

Саме господарі турніру "Прикарпаття" - основні і беззаперечні претенденти на перемогу і здобуття трофею. Відсутність професіоналів дозволила залучити до турніру двох наших представників у чемпіонаті ДЮФЛ України серед 19-річних - "Ніка" та "Тепловик-ДЮСШ-3", а також СДЮСШОР "Прикарпаття". Для молодих хлопців, які захищають кольори цих команд, матчі проти "Прикарпаття" - величезний досвід.

Хоча,  саме через відсутність інших профі, окрім господарів турніру, статус змагань відчутно втрачає, перетворюючись на серію товариських матчів "Прикарпаття" із аматорами та юнаками. Протистояння між "Ніка-05","Тепловик-ДЮСШ-3"  та СДЮСШОР "Прикарпаття" викликає певний інтерес, але це далеко не те, що анонсувалося спочатку.
 
Ще дві команди, які вийдуть на старт турніру - ямницький "Вихор" та Збірна Івано-Франківської області.  Перші готуються до весняної частини обласного чемпіонату, де вони зимують на восьмому місці. Збірна ж області готується до Кубка регіонів ФФУ - турніру, який традиційно проводиться в Україні між збірними областей.
 
А сьогодні на нас очікують два матчі:
13:00 Вихор - Тепловик-ДЮСШ-3
15:00 Прикарпаття - Збірна Івано-Франківської області
 
Наша сторінка в мережі Фейсбук
Наш Телеграм-канал - https://t.me/sport_if
 
 
 
 
Коментарі
20. 2 .2018 (13:08) Vitalik
ну залишається інтрига,кого візьмуть за збірну області,бо якщо це будуть дійсно кращі гравці з області,то хоча би матч проти Прикарпаття буде цікавим

20. 2 .2018 (19:07) kanisares
За збірну області грали гравці,які ніколи не мали професійних контрактів.Прикарпаття виграло 1:0

20. 2 .2018 (21:28) Vitalik
треба уточнити,що дійсно хороші гравці грали за збірну області,бо в області багато є гравців,які ніколи не мали професійних контрактів))

20. 2 .2018 (22:30) TRJ3
Склад збірної області: Петрик, Подолюк, Пастух, Турчанський, Сікач, Красій, Драган, Курташ, Москалик, Уграк, Сировецький Запасні: Новицький, Ковтун, Яремчук, Томин, Герин, Максим'юк, Третяк, Кащій, Шумляс

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.