- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Тимків і Харебава — призери Кубка Європи з дзюдо у Києві

04 Квітня 2011 (12:38)

Вчора у Києві завершився Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів не старших 17 років. Разом з 450 учасниками з 18 країн на столичних татамі боролися і прикарпатці.

З трьох наших краян двоє привезли додому срібні нагороди. Далі — детальніше.

Надвірнянська спортсменка Анна Тимків продовжує радувати шанувальників дзюдо Прикарпаття. Зовсім недавно вона успішно провела свій перший виступ на міжнародній арені у Загребі, а у суботу, 2 квітня, на Кубку Європи U17 у Києві виборола срібну медаль.

У ваговій категорії до 40 кг вона наша дзюдоїстка провела три поєдинки. Спершу вона перемогла суперницю з Литви. За нею натиску надвірнянки не витримала учасниця з Білорусі.

У фіналі категорії золоту медаль Анна Тимків розігрувала з Іванною Стицун. У лютому на VI літніх юнацьких спортивних іграх України вони вже боролися. Сутичка теж була фінальною і перемогу тоді святкувала наша краянка. Цього разу краще відборолася Стицун. Вінницька дзюдоїстка везе додому золото, а надвірнянська — срібло.

Ще одну срібну медаль вже вчора, 3 квітня, виборов іванофранківець Давид Харебава. У своїй ваговій категорії до 81 кг, де змагалося 28 учасників, Давид провів чотири сутички. Він здолав Камрана Хусейнова з Азербайджану, Микиту Азарова з Казахстану.

«Півфінальна сутичка з грузином Беком Гвініашвілі була дуже важкою, — розповідає заслужений тренер України Євген Боднарук. — Суперник просто розривався, але ми зібралися і все таки здолали його. Але після цієї сутички на фінал Давида вже не вистачило. Суперником був Богдан Зусько із Запоріжжя, і Харебава йому поступився».

Третій прикарпатець, який взяв участь у столичному турнірі, Олександр Орєхов, на жаль, поступився вже у першій своїй сутичці категорії до 50 кг. Пройти далі йому не дозволив росіянин Богдан Охотніков.

Усі троє прикарпатських дзюдоїстів представляють надвірнянську СДЮШОР профкому «Нафтохімік Прикарпаття». Загалом за два дні Кубка Європи серед кадетів U17 у Києві, українські дзюдоїсти завоювали 30 медалей, з них — вісім золотих.

Нині в Києві проходять навчально-тренувальні збори дзюдоїстів. До своїх трьох земляків приєдналися ще 14 прикарпатських спортсменів. «На татамі немає де яблуку впасти. Займаються близько тисячі борців», — каже Євген Боднарук. Ці заняття триватимуть до вівторка.

Дівчата
До 40 кг

1. Іванна Стицун (Вінницька обл.)
2. Анна Тимків (Івано-Франківська обл.)
3. Чінара Гулієва (Азербайджан)
4. Борислава Дам’янова (Болгарія)

Хлопці
До 81 кг

1. Богдан Зусько (Запорізька обл.)
2. Давид Харебава (Івано-Франківська обл.)
3. Рокас Ненартавічус (Литва)
3. Бека Гвініашвілі (Грузія)
5. Микола Барадзіноу (Біларусь)
5. Камал Саадатов (Дніпропетровська обл.)
7. Микита Азаров (Казахстан)
7. Адам Нагі (Угорщина)

Фото: Федерація дзюдо України

 
Коментарі
4. 4 .2011 (14:51) дзюдоїст
Молодці!

6. 4 .2011 (09:05) judo
Красавчикі =))) Давид бест

6. 4 .2011 (19:20) kano_nir
Поздравляю Давида от лица всех айкидок СК "КАНО" !

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.