- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Франківськ-ПНУ" поступився в Рівному

18 Січня 2021 (23:43)

Франківчанки двічі поступились рівнянкам в гостях.

Суботній матч завершився несподіваним розгромом нашої команди.

Після новорічних свят колектив Юрія Процюка посилила досвідчена баскетболістка Ганна Рульова, яка стала головним козирем гри в атаці гостей.  За сорок хвилин проведених на майданчику Анна набрала 31 очко і зробила 14 підбирань.  Але для здобуття перемоги "Франківськом" такої результативної гри свого лідера виявилося недостатньо.

Перша чверть завершилася на користь "пантер" 20:18, а ось у другій десятихвилинці ситуація на баскетбольному майданчику змінилася.  Гравці БК "Рівне" в кінці чверті провели серію результативних атак і на перерву пішли з комфортною перевагою над суперником в 15 пунктів.  У другій половині гри на досягнутому команда господарів баскетбольного майданчика не зупинилася і здобула перемогу з розгромним рахунком 88:63.

Рівне - Франківськ-ПНУ  - 88:63 (18:20; 30:17; 21:13; 19:13)

статистика

Відеоогляд та запис гри:

     

                

І в другій грі перемога залишилася за баскетболістками з Рівного.

Як і днем ​​раніше гості не знайшли протиотруту результативній грі лідера рівнянок Вікторії Шматова. Вікторія видала черговий перфоманс і завершила поєдинок маючи в своєму активі 36 пунктів.

Щодо гри, то вона пройшла в рівній боротьбі, а доля переможця вирішилася в заключній чверті.  Перша десятихвилинка виявилася нерезультативною і завершилася нічиєю 13:13.  У другій чверті більше забила команда господарів 22:16. 

У третій чверті баскетболістки БК "Франківськ" відіграли чотири пункти, але в підсумку домогтися більшого не змогли.  У заключній четвертій чверті сильнішими знову стали "червоно-білі", які завершили гру перемогою 74:60.

Рівне - Франківськ-ПНУ - 74:60 (13:13; 22:16; 11:15; 28:16)

статистика

Клуб вболівальників баскетболу

Відеоогляд, запис гри та післямова:

                   

                    

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.