- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Баскетбольний чемпіонат Івано-Франківщини наближається до свого екватору

17 Лютого 2020 (10:08)

13 лютого відбулися одразу два поєдинки в обласному центрі Прикарпаття. У першій зустрічі команда «Медик-2», складена зі студентів ІФНМУ, приймала доволі непоступливого суперника – БК «Калуш», який виступає в чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Власне, вже з перших хвилин зустрічі підопічні Олега Пелеха довели свою перевагу, яка після двох періодів вимірювалася 20-очоко перевагою. У підсумку, калушани здобули впевнену перемогу з рахунком 96:55.

Натомість поточний лідер чемпіонату – коломийський «Тирлич», зустрічався із першою командою ІФНМУ. Обидва колективи ще не програвали цього сезону, тому двобій видався доволі принциповим. Стартова 10-хвилинка завершилася на користь гостей – 17:13.

Втім, «медики» прокинулися у другому періоді. Влучні кидки Дениса Спиридонова та Дмитра Неволіна схилили шальки терезів на бік господарів, які відправилися на велику перерву у ролі лідерів – 38:30.

Злапавши переможний ритм команда Національного медичного університету більш вдало провела й наступні два періоди, здобувши загальну перемогу з рахунком 101:76.

13 лютого 2020 р. СК ІФНМУ (м. Івано-Франківськ)

БК «МЕДИК-2» - БК «КАЛУШ-ПНУ» - 55:96 (15:26, 16:26, 8:25, 16:19)

БК «МЕДИК-ІФНМУ» - БК «ТИРЛИЧ» (Коломия) – 101:76 (13:17, 25:13, 33:26, 30:20)

Незважаючи на поразку «Тирлич» зберіг лідерство у чемпіонаті, маючи в активі 7 залікових очок. По 6 очок мають «Медик-1» та «Калуш».

Турнірне становище команд (станом на 14.02):

«Тирлич» (Коломия) – 7 очок (4 матчі);

«ІФНМУ-Медик» (Ів.-Франківськ) – 6 (3)

БК «Калуш-ПНУ» - 6 (4);

БК «Болехів» - 4 (3)

«Медик-2» (Ів.-Франківськ) – 4 (4)

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.