- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Старий Луцьк-Університет - Говерла-КФВ: Коли судді вирішують долю матчу.

18 Березня 2019 (22:45)

Франківці завершують регулярку на п'ятій позиції, програвши одну з двох зустрічей в Луцьку.

Перша гра
"СТАРИЙ ЛУЦЬК-УНІВЕРСИТЕТ" - "ГОВЕРЛА" - 60:66 (14:21, 18:11, 19:16, 9:18)
СТАТИСТИКА МАТЧУ

Друга гра
"СТАРИЙ ЛУЦЬК-УНІВЕРСИТЕТ" - "ГОВЕРЛА" - 80:70 (17:14, 25:22, 22:18, 16:16)
СТАТИСТИКА МАТЧУ

Поступившись івано-франківській «Говерлі» у напруженому матчі 60:66, «Старий Луцьк - Університет» відклав питання виходу до плей-офф Вищої ліги чемпіонату України на наступну гру.

Перший матч відбувся 16 березня у спорткомплексі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

На виїзді в Івано-Франківську команда з Луцька двічі перемагала «Говерлу», тож задля виходу у плей-офф «Старому Луцьку» потрібна бодай одна перемога в двох іграх.

Рахунок у матчі відкрили гості: Калашніков спочатку реалізував два кидка з лінії, а згодом додав до них «трьоху», одразу створивши перевагу на старті гри для своєї команди. «Говерла» поступово нарощувала перевагу, а господарі ніяк не могли знайти своєї гри. За 30 секунд до завершення чверті перевага гостей складала вже десять очок – 11:21, тож тренер «Старого Луцька» вимушений був брати тайм-аут. Після перерви з-за дуги забив Глушко, встановивши остаточний рахунок десятихвилинки – 14:21.

У другій чверті лучани скоротили рахунок та навіть вирвавшись вперед – у цьому допомогли дві «трьохи» від Дейни та Коцька. Однак в підсумку на велику перерву команди пішли з незвичною для баскетболу нічиєю – 32:32.

В третій десятихвилинці команда з Івано-Франківська скоротила відставання до мінімуму. Лише завдяки дальньому кидку Швагринського перед останньою чвертю господарі мали перевагу в три очки – 51:48. Остання десятихвилинки розпочалася з «трьохи» від Федчука. Проте далі команди йшли нога в ногу, і лише за три хвилини до кінця "ведмеді" нарешті вирвалися вперед та в підсумку втримали перевагу до кінця зустрічі – 60:66.

Незважаючи на рівну гру протягом всього другого матчу, баскетбольний клуб «Говерла» не зміг наздогнати «Старий Луцьк – Університет» в драматичному за розвитком подій поєдинку.

Інтрига у повторному поєдинку була шалена. Це підтвердила стартова чверть, яка завершилася із 3-очковою перевагою господарів – 17:14.

У другій 10-хвилинці франківці зуміли скоротити відставання до двох очок. А далі у рахунку почалися справжні гойдалки. Втім, на велику перерву команди пішли за рахунку 42:36.

Після перерви гойдалки знову продовжилися: незважаючи на рівні перші п’ять хвилин третьої чверті, лучани знову отримали комфортну перевагу в 11 очок. Натомість Сергій Аврахов влучив два дальніх, скоротивши відставання до вдалого двохочкового кидка – 50:52. А далі… технічний фол отримав Володимир Орленко, який виключив центрового «Говерли» з гри.

А згодом, не витримав головний тренер нашої команди Павло Піскарьов, який відверто висловив рефері своє незадоволення стосовно арбітражі. І, відверто, було за що. Відтак, «говерляни» заключну чверть грали без свого наставника. Втім, команда не впала духом. Навпаки, хлопці билися і за себе, і за свого наставника. Але цього було замало в цей день. У підсумку - 80:70 на користь суперника.

Найрезультативнішим гравцем у складі «Говерли» став Сергій Аврахова – 17 очок (5-ть триочкових влучать). Стільки ж здобув Володимир Орленко. В активі капітана команди Андрія Калашнікова - 14 очок, 7 підбирань та 5 результативних передач.

БК "Говерла-КФВ"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.