- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Говерла-КФВ - Київ-Баскет-2. Довгоочікувана перемога.

06 Лютого 2019 (14:00)

Два зовсім різних матчі франківсько-київського протистояння. Підопічні Павла Піскарьова перервали свою безвиграшну серію.

4 лютого 2019 року.Чемпіонат України.Вища ліга.
м.Івано-Франківськ, манеж КФВ, 18:00

БК "Говерла-КФВ" (Івано-Франківськ) - БК "Київ-Баскет-2" (Київ) 56:80 (21:21, 14:27, 9:13, 13:19)

5 лютого 2019 року.Чемпіонат України.Вища ліга.
м.Івано-Франківськ, манеж КФВ, 17:00

БК "Говерла-КФВ" (Івано-Франківськ) - БК "Київ-Баскет-2" (Київ) 90:85 (20:14, 18:17, 21:21, 31:33)

4 лютого у Вищій лізі відбувся один поєдинок. Київ-Баскет-2 вперше у сезоні обіграв Говерлу-КФВ 80:56.

Перша чверть пройшла у рівній боротьбі, що засвідчив паритет по її завершенню 21:21. Але починаючи з другої десятихвилинки Київ-Баскет пішов у відрив. Перший очковий ривок 11:0 зафіксував влучним кидком Сидорук. А за три хвилини до перерви Заець збільшив перевагу до +19. Поперерві гості не заспокоїлися, то ж кінцева перевага у 24 очка не виглядає несподіваною.

Найрезультативнішим у звітному поєдинку став Олександр Сидорук – 24 очка, у Зайця – на два пункти менше.

5 лютого у єдиному матчі ігрового дня регулярного чемпіонату Вищої ліги друга команда Київ-Баскета зазнала поразки на виїзді від Говерли 85:90.

Це був повторний поєдинок між цими командами. Днем раніше кияни здобули переконливу перемогу 80:56. Чому не вдалося піти цим самим шляхом знову?

Більш досвідчені підопічні Павла Піскарьова встигли швидше провести роботу над помилками, проаналізувати свої мінуси і перетворити їх на плюси. А це надійний захист і активні дії під кільцем. Так, Говерла підібрала 56 разів проти 33-х Київ-Баскета-2. У тих, хто виграє підбирання, шансів на атаку і її результативнее завершення завжди більше.

Говерла увесь час лідирувала, а Київ-Баскет до неї намагався підібратися. У заключній чверті гостям вдалося скоротити відставання до одного очка, але вийти вперед так і не судилося. У підсумку поразка 85:90.

Найрезультативнішим у матчі виявився гравець господарів Андрій Калашников – 34 очка. В активі Олександра Сидорука – 28 очок, його коллега по команді Сергій Шевченко оформив дабл-дабл (12оч+11пб). Також дабл-дабл в активі Дениса Кошовця з Говерли – 15оч+13пб.

Завдяки цій перемозі Говерла пішла вгору і тепер посідає п'яту сходинку у турнірній таблиці, а Київ-Баскет-2 опустився на сьоме місце. 9 і 10 лютого Говерла знову в Івано-Франківську прийме Львівську Політехніку.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.